Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem értem, miért fél mindenki...

Nem értem, miért fél mindenki a haláltól, szerintem a legcsodálatosabb dolog lehet, ami az emberrel történhet. Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Én nem.
2017. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
én nem félek a haláltól, mert halál vágyam van
2017. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát el tudok képzelni magamnak csodálatosabb dolgot is, ugyanakkor elfogadom a halált, nem félek tőle.
2017. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek az előttem szólóval. Talán annak aki gyógyíthatatlan beteg esetleg megváltás lehet .
2017. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem feltétlen a haláltol félnek hanem attol hogy hogyan történik..
2017. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
En attol felek hogy azok akik a legfontosabbak nekem elobb halnak meg mint en.
2017. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Üdv mindenkinek!

Én féltem az életem minden egyes idejét, nagyjából rettegek a haláltól nemtok néha rendesen se aludni se pedig tanulni, az életem minden napját azzal töltöm hogy irom a bűneimet vagy azon tevékenységeimet amiket az előző és a mostani életemben tettem és teszek,

Gyáva vagyok beismerem de az életem mindennél fontosabb nekem!

Ha választhatnátok melyiket tennétek?

-Örökké élni szenvedni de ugyan az embereken segiteni és élvezni az élet minden apró cseprő mozzanatát.

-Vagy haladni az árral és várni a végzetes fájdalmas halált!

-Tudni hogy hol, mikor és hogyan halsz meg.

-Vagy tudatlanságban élni mig lenem jár az időd.

Én többször haltam már meg mégis ugyanabban a testben és létsikon születtem újjá s mégis itt bőgök mert a szeretteim családtagjaim s rokonaim haverjaim nagy részét elvesztve újra és újra élem a poklok poklát.

Én látom a halál árnyékát a szinét és folytatását ezt nem találom ki amennyi sokk éri az embert az életében egy idő után látóvá vagy érzékelővé kezd válni, én látom a félszememre a holtakat s azokat körülvet spirituális vonalakat én többet vesztettem az életemben mégis a pokol sem riaszt vissza bűnhődök szenvedek ha kell de az életemet csak úgy nem dobom el!

2017. okt. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az ókori rómaiak nem véletlenül búcsúztak el egymástól úgy, hogy legyen hosszú életed, és rövid halálod.


Életben még nem maradt senki, tehát jön az, felesleges sürgetni...persze akkor, ha valaki be van pelenkázva tíz éve, nem tud járni sem, nem tud aludni egy jót a fájdalomtól, az mást mond a kérdésre..

2017. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szenes43 ***** válasza:
A halál: két inkarnáció közötti tudatos közjáték. A lélek a test halála után a kozmikus tudati síkhoz csatlakozik az elért tudatállapot szerint.
2017. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ismeretlentől természetes, hogy fél valaki.
2019. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!