Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek az olyan betegségektől,...

Félek az olyan betegségektől, amik tőlem függetlenül alakulhatnak ki (pl. vakbélgyulladás, ettől még annyira nem is, de a leukémiától pl. rettegek..). Mit tehetnék, hogy ne foglalkozzal ezzel?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs okom aggódni, de mivel akár a legegészségesebb emberben is kialakulhat, nem bírok nyugodt lenni.

2020. jún. 22. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd, hogy ha félsz, attól nem lesz jobb. Èn anno a teherbeeséstől rettegtem, pedig szedtem tablettát már akkor is. Most már feldolgoztam, hogy a tablettával biztonságban vagyok.
2020. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálom, de nem könnyű. Van amikor nem is érdekel, van amikor pedig napokig ezen jár az agyam. Neked annyiból könnyebb volt, hogy a tabletta, ha nem is 100%-os, de ahhoz közeli védelmet nyújtott. Ilyen sajnos ezeknél a betegségeknél nincs, sőt, könnyen halál lehet a vége. És ez aggaszt a legjobban.
2020. jún. 22. 00:43
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha fiatal vagy, az is majdnem biztos, hogy nem nyelsz be valami halálos betegséget a következő 20 évben, annál tovább meg nagyon távoli gondolkozni. Szóval pont úgy működhet a racionalizálás, mint az első válaszolónál. :)
2020. jún. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amitől félsz, azt bevonzod, szóval pont az lenne a helyes hozzáállás, ha leszarod. Amit tudsz, tegyél meg magadért pl. egészséges táplálkozás, sport, kerüld a sok stresszt. Ennél többet nem tehetsz.
2020. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami : a lelked legyen rendben, mert ha feldolgozatlan problémáid vannak hosszabb ideig, akkor az okozhat betegséget. Az önfejlesztés fontos! Előző voltam
2020. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!