Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Hetek óta nem tudok koncentrálni, bármi hasznosat csinálni, nagyon fáj a fejem, szinte állandóan ideges vagyok és sírhatnékom van, ha valamit kell csinálnom, és nem csak úgy elvagyok magamban, nincs kedvem semmihez, nincs értelme semminek, semmi nem vezet sehová, és nem azért, mert depressziós lennék, hanem egyszerűen minden kudarcba fullad akárhogy próbálkozom, sehol, senkinek nem számítok, hiába tervezem a jövőm, nincs erőm és energiám megvalósítani, mert szerintem nekem ez nem jár, csak eddig lehetett jó életem és érjem be vele, legszívesebben csak aludnék, de akkor meg nem tudok, mintha nekem ennyi lett volna ez a világ, és tényleg csak az segítene, ha holnap már teljesen másként születhetnék újra, tiszta lappal... Kb 2 hétente 1-2 nap jól vagyok, de a többi csak szenvedés, és nem hiszem, hogy bármikor vége lehetne, vagy a rossz után jó jönne, mert tényleg, minden csak egyre rosszabb lesz, és nincs erőm, energiám, motivációm változtatni, mert vagy csak rosszabb vége lesz, vagy akkor más romlik el...
2020. jún. 23. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet hogy felkeresnék egy szakembert a helyedben, főleg ha ez huzamosabb ideje tart. Lehet mégis depressziós vagy.
2020. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!