Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi pár hónapban (már a vírus előtt) nagyon lehangolt voltam szinte depressziós. Néhányszor mikor dühös voltam magamra vagy úgy éreztem én vagyok a hibás mindenért sebeket ejtettem a kézfejemen. Mostanában pedig a legkisebb dolgokon is majdnem elsírom magam, úgy érzem mintha a túl sok benntartott dolog akarna kitörni. Nagyon szeretnék egy pszichológussal beszélni de anyukámnak nem merem elmondani. (jó tudom hogy csak annyit kéne mondani hogy anya szakemberhez szeretnék járni, de nem megy). Szerintetek ez baj?

Negatív hozzászólásokat légyszi kerüljétek!



2020. jún. 23. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármennyire is kilátástalannak érzed a helyzetedet, ha vannak olyan emberek körülötted akikről tudod hogy megértenének, mindenképp beszélj velük. Ha édesanyádon azt veszed észre, hogy nem megértő a problémáiddal szemben, vagy esetleg nem támogatja hogy felkeress egy szakembert, próbálj meg más platformon eljutni a segítséghez ugyanis mindennél fontosabb, hogy az ember mentális egészsége rendben legyen és ha esetleg meg is tudod magadban oldani ezeket a dolgokat, egy szakember segítségével mindenképp egyszerűbb. Ne felejtsd el ezekben az időszakokban, hogy mindíg tudsz valakivel beszélni és rengeteg ember szívén viseli a hogylétedet és mindig számíthatsz rájuk.
2020. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valahol van a neten egy pszichológus lista akik a járvany alatt segitséget nyújtanak ingyenesen online vagy telefonon. Keresd meg a listát van gyerekpszichológus is köztük. Írj neki, hátha segít.
2020. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!