Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit vigyek Tündérhegyre? A...

Mit vigyek Tündérhegyre? A jövő héten megyek be és szeretnék tanácsot kérni, mit vigyek magammal. Lehet-e mosni például? Pénzt, iratokat hol tarthatom? Ezeken kívül minden gyakorlati tanácsnak örülnék.

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lesz egy zárható szekrényed, oda pénzt és iratokat be tudsz pakolni. Mosni nem lehet, hétvégén hazaviszed a szennyest.


Semmit nem kapsz, tehát a mindennapi dolgokra kell gondolnod: WC papír, zsebkendő, törölköző, tisztálkodási szerek, hajszárító, bögre, pohár, kávé, tej, cukor, benti papucs, köntös.


Ágyneműt adnak, de én azt nem szerettem, vittem sajátot, plusz pledet. Napi négyszeri étkezés van, de ez nem mindenkinek jön be. Nálam pl mindig volt egy csomag felvágott, sajt, joghurt, tej, nasi.


Illetve nekem jól jöttek olyan dolgok, amivel el lehet ütni az időt: Könyv, rejtvény újság, magazinok, színező.


Érdemes vinni egy hosszabbítót, minden ágy mellett csak egy konnektor van, az is magasban.


Így hirtelen ennyi jutott eszembe, amit én vittem.

2019. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információkat!
2019. júl. 16. 15:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan!
2019. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Wifi nincs. Ha cigizel, itt minimum 2-szer annyit fogsz, mint otthon, mert elég sok a holtidő.
2019. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyógyszert le kell adni, még vitamin se lehet nálad. Ők döntik el, hogy mit kapsz.
2019. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Füldugó se árt. Lehet, hogy horkol a szobatársad.
2019. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ennyi holmit egy teherautóval fogok tudni csak bevinni:)
2019. júl. 16. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az nem rossz, ha valaki be tud vinni autóval, én utáltam odáig elszenvedni a nagy bőröndöm 😁
2019. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2019. júl. 16. 15:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első hétvégén benn kell maradni. Utána hétközben ha nincs foglalkozásod, kilépővel kimehetsz, hétvégenként haza kell menni.
2019. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!