Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ez ellen tenni...

Hogyan tudnék ez ellen tenni és mik állhatnak a hátterében? 21/F

Figyelt kérdés

Nos azaz igazság, hogy kifejezetten sokat szorongok és betegesen paranoiás vagyok már.

-Általában amikor elsétálok valaki/valakik mellett és azt hallom, hogy nevetnek akkor automatikusan azt hiszem, hogy rajtam nevetnek

-Nagyon szófosó vagyok és amikor észreveszem, hogy sok vagyok néha még akkor is folytatom egy picit, mert annyira magányos vagyok néha, hogy bárkinek jó továbblökni az elvont vagy a számomra érdekesnek értékelt gondolatokat.

-Kifejezetten mozgékony vagyok. Általában megállás nélkül mozogni van kedvem még akkor is, ha kimerült vagyok.

-Nos általában tudok ismerkedést kezdeményezni és sok esetben nagyon is jól tudok ismerkedni, viszont a legtöbb esetben hosszabbtávra mindenki megelégszik velem, mert egyszerűen fura vagyok

-Kifejezetten hajlamom van függőségek kialakulására(fű, dohányzás, szerencsejáték).

-Nagyon nehezen tudok általában elmenni szexuális aktus közben

-Nagyon ölelgetős vagyok, mivel általában ilyenkor biztonságban érzem magamat

-Kifejezetten munkamániás vagyok

-A legtöbb ember robotnak vagy zombinak ír le engemet aki képes kritikát megfogalmazni ellenem, mivel nem nagyon látszódnak érzelmek az arcomon és nem nagyon tudok odaillő poénokat mondani.



Tudom eléggé szétszórtan írtam a listát, de ez is a részem.


Aki esetleg jobban szeretne elemezgetni engemet az bátran írjon privátüzenetet!



2020. jún. 26. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
pszichológus rád férne.
2020. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is tudtam🙄
2020. jún. 26. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod miben vagy más, vagy fura akkor tudsz változtatni rajta. És te tudod.
2020. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!