Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham ellen?

Pánikroham ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában néha eléggé stresszelek. Párkapcsolat vagyis pontosabban az ismerkedés amivel néha-néha vannak gondok, plusz munka miatt is. Amúgy is én hajlamos vagyok a stresszre, mindent túlstresszelek, és minden kicsi baj ellenére is hajlamos vagyok a legrosszabbat gondolni, hogy biztos sohasem fog valami sikerülni, hogy direkt ki####nak velem.

Szoktam inni ilyen nyugtató teát, ami hat is sokszor, de néha mintha ennek ellenére pánikrohamom lenne néha, vagyis tudom, hogy nincs semmi baj és minden rendben lesz, de legbelül nyugtalan vagyok, kicsit ájulásérzetem szokott lenni vagy enyhén bizseregnek a végtagjaim. Gondolom ez pánikroham lehet.


Valakinek van ötlete, hogy így fogalmazva, "hogyan nyugtassam le a legbelső énem"? A nyugtató tea nem teljesen vagy nem mindig segít egészében, de legtöbbször igen. Valakinek esetleg valami ötlete, hogy mit lehet ilyenkor tenni? Azért orvoshoz nyugtatókért nem szeretnék menni.



2020. jún. 16. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkabb szorongasos roham, a panikroham ennel kemenyebb. Sport, meditacio, relaxacio, vannak tok jo kis videok youtubeon is vezetett meditaciorol.
2020. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Próbáltam a sportot is, csak ilyenkor általában gyengének érzem magam hozzá.
2020. jún. 16. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem teából citromfű volt a top. Azon kívül Wörischoffener Nervenpflege ami jó volt, az ilyen macskagyökér tabletta. Magnézium B vitamin komplex, de jófélét vegyél ami természetes hatóanyagú.

Párologtass levendula olajat a szobában, párnádra is cseppenthetsz 1-2 cseppet alváshoz(:

2020. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, itthon is van citromfű mármint kinnt a kertben nől. Levendula az nincs, bár eszembe sem jutott, de most, hogy mondod, szerzek be azt is.
2020. jún. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!