Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok olyan lenni mint...

Nem tudok olyan lenni mint mielőtt megismertem az exem. Már rég túltettem rajta, de egyszerűen nem tudom úgy élvezni az életet, annak apró örömeit mint ezelőtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Veletek is fordult már elő hasonló? Ha igen, ti mit tettetek? Egyszerűen nem tesznek boldoggá azok a dolgok amik ezelőtt boldoggá tettek, nehezen tudok belemélyülni dolgokba, úgy érzem minden eljár az élet felettem.

2020. jún. 28. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mégsem vagy még túl rajta. idő kell... elmúlik, nyugi
2020. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem. ennyit senki sem ér.
2020. jún. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl rajta.
2020. jún. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nem vagy még túl rajta, és a kapcsolat alatt és után is változtál, már a régi dolgok nem ugyanolyanok, ez normális :) Próbálj új, eddig ismeretlen élményeket, rázd fel magad kicsit. Ettől nem fog megoldódni minden, de elindít, ilyesmit éltem kb 3 évig, bánkódtam, minden bajom volt, semmi nem tudott igazán lelkesíteni, és gondolni se akartam arra, hogy legyen valakim. Elkezdtem biciklizni, 13 év kihagyás után, aztán futni is mellette, majd táncolni, aztán ahogy alakult a testem úgy éreztem magam egyre erősebbnek, fizikailag és lelkileg is, elkezdtem újra randizni is, és ma már boldog vagyok a párom mellett :) Nekem a sport segített, lehet neked más fog, de valamit kezdj magaddal, bármi is az, egy új hobbi, próbálj ki ezer meg ezer új dolgot, meg fogod találni azt ami érdekel, és a fejlődés meg a sikerélmény magabiztosságot ad, jobban tudod majd szeretni magad.
2020. jún. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Van abban valami, hogy még nem tettem rajta teljesen túl magamat, ha róla van szó még mindig görcsbe rándul a gyomrom, és néha eszembe is jut. De olyan csúnya dolgokat művelt velem amiket mellesleg csak később tudtam meg, hogy "érzelmileg kiundorodtam belőle" ha lehet így fogalmazni. Az utolsó válaszolóval teljesen tudok azonosulni, és megfogadom a tanácsot ;) Valami jó kis hobbiba belevágok :D
2020. jún. 29. 11:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!