Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax hosszútávon gyógyítja a...

Xanax hosszútávon gyógyítja a depressziót?

Figyelt kérdés
Tehát tartósabb szedés esetén, jobb lesz az ember kozerzete? Aki hosszabb ideig szedte mit tapasztalt?
2020. jún. 29. 10:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik alkalmazási területe az alkalmi szedése pánik rohamok esetén.
2020. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
És hogy rövid ideig tartó szedése esetén csökkentse a szorongás okozta fizikai tüneteket. Én szedtem 4-5 hétig, mert meg akartam fulladni. Ennyi elég volt ahhoz, hogy ez megszünjön.
2020. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sokmindent írnak róla, hogy valakit aggresziva tesz, meg ha abbahagyod, idegesebb leszel, dührohamokat okoz, hát nem igen van pozitív érv mellette, ezek szerint hosszútávon nagyon rombol.
2020. jún. 29. 11:27
 14/20 A kérdező kommentje:
Nagyon eltero, különböző dolgokat írnak róla.
2020. jún. 29. 11:29
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más, szervezetileg és mentálisan is.

A gyógyszerekre nem reagálnak egyformán.

A betegek nagyobb részénél van kezelési eredmény, kisebb részénél hatástalan, vagy esetleg negatív a hatása.

Összességében kitételekkel használható.

Ezért gyárják..

2020. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tehát szedd aztán lesz valami, kb így megy ez?
2020. jún. 29. 17:39
 17/20 anonim ***** válasza:
Te ne szedd! Ha már így is ennyi problémád van a Xanax-al, nem kell az neked!
2020. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A xanax nem gyógyszer. Ilyan mint a rákra a fájdalomcsillapító. Enyhítheti a tüneteket de nem gyógyszer. Ráadasul hamar rá lehetnszokni leszokni meg nagyon nehéz.
2020. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Első kérdésedre válaszolva nem, nem gyógyítja a depressziót. Utolsó (16) kérdésedre válaszolva igen. A legtöbb embernek semmi baja tőle, kórházban műtétek előtt is adnak egy szemet. De vannak emberek akik rosszul lesznek tőle, agresszivitást vált ki, ismerek olyat akinek rémálmai voltak, de én csak elálmosodtam tőle nagyon, aludnom kellett. Másnap úgy ébredtem mintha megvertek volna, egész délelőtt nyomott voltam. Nem szedtem tartósan mert féltem hogy nem tudok reggel felkelni és munkába menni, elkések. Nekem pánikbetegséggel írták fel, de végül megszűnt más módszerrel.
2020. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Viszont az fura, hogy engem néha egy fél frontin valahogy helyre ránt. Én nem szedem rendszeresen csak ha nagyon nem rudok elaludni egy felet. Ez nagyon pici adag. De van hog napokig szoelngok meg nagyln rosszul vagyok öngyilkossági gondolataim is vannak és beveszek felet este és reggelre minden jobb lesz és ez kitart napokig. Nem tudom ez mitől lehet. De úgy érzem mintha átallítana valamit az agyamban. Masnak is volt ilyen?
2020. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!