Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha rossz kedvem van, mivel...

Ha rossz kedvem van, mivel tudnám elérni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Lelkileg elegge megviselt vagyok valami miatt, nyomaszt egy dolog. Ti mit szoktatok tenni, amikor ez van, hogy jobb legyen?

2020. júl. 6. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sportolás (futás, biciklizés, úszás, amit szoktál) szokott segíteni. Köztudottan endorfint szabadít fel, ami hangulatjavító.
2020. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ideig óráig segít egy kávé, vagy egy kimerítő edzés, vagy egy napfürdőzés. De ezek is maximum néhány órára rángatnak ki a depiből. Próbáld ki, hátha neked is bejön valami.
2020. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Zenét hallgatok, játszok a gépen stb. Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, esetleg olvass, nézz valami sorozatot, menj el a barátaiddal valahova. Gondold át, hogy tudsz e tenni valamit a probléma ügyében.
2020. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz kedvem van, akkor abbahagyom a facebook görgetését, a gyakorikérdések olvasásást, a youtube nézését, az instagrammozást (mert ezek köztudottan okozhatnak lehangoltságot) és elterelem valamivel a figyelmemet. Pl. lenyomok néhány fekvőtámaszt, futok egyet, olvasok, intézem a dolgaimat, tanulok valamit, találkozok a barátaimmal, beszélgetek valakivel. Igazából bármi jó, csak ne azon az egy nyomasztó dolgon rágódjak és nézzek ki a fejemből.
2020. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!