Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kapok idegrohamot a...

Miért kapok idegrohamot a széltől, nyikorgástól?

Figyelt kérdés
Valamikor olvastam, hogy az autizmus mindenkiben ott van kisebb mértékben. Lehet, hogy hülyeség, de eddig csak ehhez tudtam kötni. 26 éves nő vagyok. Mostanában nagyon sokszpr szeles az idő, és most vettem észre igazán, hogy amikor a tető, a fák nyikorognak a széltől, meg a sípolás ahogyan süvít annyira felidegesít, hogy komolyan le tudnám kaparni a falat. Ezen kívül a különböző nyikorgó hangoktól ki vagyok. Egyik nap a függőágyamban pihentem és miközben hintáztam, elkezdett nyikorogni, annyira feszült lettem, hogy ki kellett szállnom. Most megint szeles idő van, és legszívesebben n is tudom mit csinálnék magammal de rohadtul feszült vagyok tőle. Ez marha viccesen hangzik kívülállóként, tudom, de rohadtul szenvedek tőle egy ideje. Éjszaka aludni sem tudok a széltől, folyamatosan be vagyok feszülve.

2020. júl. 6. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha az akarsz lenni, akkor legyel.

De ettől fuggetlenul vannak sokan rosszul hangoktól

2020. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok az lenni. Csak olvastam róla. Egyszerűen kíváncsi vagyok rá, miért van ez és mit lehet vele kezdeni.
2020. júl. 7. 00:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor te a Volt egyszer a vadnyugatot 2 perc után már abbahagytad. Kár, mert jó film.
2020. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!