Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiával küzdők, ti...

Szociális fóbiával küzdők, ti hogyan tudtok ismerkedni párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiás és pánikbeteg vagyok, fogalmam sincs, hogy ebből valaha lesz-e kiút. Baráti ismerkedéssel nincsenek gondjaim az egyetemen sem, viszont ha párkapcsolatról van szó bepánikolok. Félek hogy a másik fél hülyének fog nézni, ha látja rajtam, hogy stresszelek a társaságában, mert meg akarok felelni neki. Aki nincs benne ebben a "betegségben" szerintem nem tudna olyannal járni, aki igen mert nem érti meg a helyzetét és degradálja. 20/L

2020. júl. 9. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak barátaid akkor párkapcsolatod is lesz előbb utóbb.

Én asszociális férfi vagyok nincsenek barátaim (na jó egyetlen egy aki rokonom is amúgy) és párom sem volt sosem. Olyan nagyon magamnak valónak szokott mindenki titulálni.

2020. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A baráti kapcsolataim nagyon felületesek, ha bármi gond van csak magamra számíthatok. Engem is ennek titulálnak.
2020. júl. 9. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Lényegében igazad van ezt tényleg csak azok értik meg vagy fogadják el akik benne vannak ebben a helyzetben(szociális problémák)
2020. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Követem XD ugyan ebben a csónakban evezek . Pialni sem szeretek de nagyritkán ha úgy van berugók ha elmegyek buliba ... buliba sem szeretek járni de volt rá példa hogy muszáj volt mert kollégák elrangattak aztán a pianak köszönhetően feloldodtam így a lányokkal is nyitottabb voltam ... igazából általában mosolygós konnyuveru nők szoktak rám telepedni akiknek hamar megnyílok mert úgy tűnik fel néznek rám és sokat segít a mosolyuk de ezektől a lányoktol szexen kívül sok mindent nem kell várni ... én is szeretném tudni hogy szociális gondokkal küszködő férfiként hogyan találhatnék part magamnak komoly kapcsolatra .
2020. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát akkor üdv a klubban :D megnyugtat a tény, hogy nem csak én vagyok ezzel így, viszont nagyon sajnálom, hogy ennyire "elcseszett" szituációban vagyunk
2020. júl. 10. 17:19
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem mondom hogy jó tudni hogy nem én vagyok az egyetlen aki ezzel így van de azért számomra is megnyugtató :) Remelem majd találunk magunknak mi is olyan part akinek megnyilunk
2020. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is őszintén remélem! :)
2020. júl. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!