Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen jelentésük van a tinik...

Milyen jelentésük van a tinik körében elterjedt, színes karkötőknek?

Figyelt kérdés

Mindegyik egy-egy belső harcot szimbolizál, egy-egy lelki betegséget.

Valahol régen olvastam egy oldalt, ahol felvolt sorolva, viszont most sehol sem találom.

Annyit tudok, hogy az anorexia nervosa-é a piros.

Tudtok ebben segíteni?



2020. júl. 11. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

:O WTF?

Milyen színes karkötők? Igaz, nem vagyok tini, ezért kérdezem.

A színeknek vannak jelentésük, de olyan NINCS köztük, hogy a piros utalna az anorexiára.

Az egyik kedvenc színem a piros és soha nem voltam anorexiás.

2020. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
83%

Egy átlagos "tini" biztos nem azért hord színes karkötőket hogy különböző mentális betegségeket fejezzen ki vele, simán tetszik neki az a szín :D

Hameg mégis van valami töbletjelentése, azt csak egy nagyon szűk szubkúltúra használja, vagy a cikk amit a kedves kérdező olvasott egy hatalmas kamu.

2020. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Úgyértettem az érintettek így "találják" meg egymást. Nyilván, ha valakinek nincsen köze ilyen jellegű dolgokhoz, nem fogja érteni.
2020. júl. 11. 19:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább képet tudnál linkelni, ha már normálisan, érhetően nem tudod kifejezni magad?
2020. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Uuu erről hallottam és a testileg, lelkileg bántalmazottak is más-más színű karkötőt hordtak/hordanak. Tudtommal ez nem csak a tinik körében volt elterjedt. Ha megtalálom a forrást akkor linkelem:)
2020. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Attól, hogy még ne hallottál róla nem vagyok értetlen. Mindegy, bevallottam, hogy rosszul fogalmaztam és kiis javítottam. Nem is értem mi a problemád. Olyanok segítségét kértem, akik tudják rá a választ.
2020. júl. 11. 20:00
 7/16 anonim válasza:
60%

Hát szerintem ilyen nincs.

Egy karkötő annyira általános és annyian hordják csak divatból, hogy hülyeség így egy közösségnek beazonosítani a tagjait, mert 100 emberből 1-2 ha hordja ilyen indokkal.

2020. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi szépen! Mindenképp!
2020. júl. 11. 20:01
 9/16 A kérdező kommentje:
Az ötösnek írtam :)
2020. júl. 11. 20:02
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Az a problémám, hogy szerettem volna megtudni, hogy milyen színes karkötőkről van szó, hogyan néznek ki, minek mi a jelentése, mivel ez számomra új és csak tájékozódni szerettem volna.

De tőled újat nem tudtam meg. Ezért kértem, hogy legalább képet linkelj, hogy meglássam, hogy milyen karkötőkről van szó.

2020. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!