Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggeli iszonyú szorongás...

Reggeli iszonyú szorongás enyhítésére van tippetek?

Figyelt kérdés

Holnap kell visszamennem az orvoshoz, mert amit írt gyógyszert nem váltak be. :( Már nem bírom ezt az állapotot.

Minden reggelem úgy indul, hogy alig bírok felkelni az ágyból, gyomorgörcs,motiválatlanság, étvágytalanság,hányás, halálfélelem és egész nap a félelmeim uralnak. Minden este úgy fekszem le, hogy a holnap jobb lesz,túllendülök,de csak egyre rosszabb. Egyre gyengébb vagyok.

Valakinek van tippje, hogy mivel tudnék segíteni magamon?

Nagyon félek és el vagyok keseredve. :(

Köszönöm



2020. júl. 12. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
citromfű tea lefekvés előtt
2020. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is ilyen, foleg ha menni kell valahova. Az intenziv sport segit hosszutavon helyrebillenteni a stresszhormonokat.
2020. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet első válaszoló, de nekem erre sajnos már gyógyszert kell szedni.


Az ok is megvan: önbizalomhiány. :(

2020. júl. 12. 11:53
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok

Az önbizalomhiánytól nem szokott hányás lenni, nem stresszelünk egész nap, nincs halálfélelmünk stb

Ez nem önbizalomhiány hanem valami sokkal súlyosabb

Milyen gyógyszereket szedsz és mikor és mennyit a nap folyamán?

2020. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van tulajdonképpen?
2020. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Generalizált szorongást, és depressziót állapítottak meg.


Ami kiváltotta szerintem: a párom legjobb barátja megcsalta a barátnőjét, és félek, hogy őt is belerángatja valamibe. Tudom, ezt csak bebeszélem magamnak, de nem tudok szabadulni a gondolattól.

További előzmény: évekkel ezelőtt volt egy nagy betegségem, majdnem meghaltam. Most újra felerősödött ez a gondolat is. Félek az évek múlásától.

És volt egy előző kapcsolatom, ahol kb nem vállalt fel az exem. Ez is a múlt, de minden hülye gondolatom felerősödött.

2020. júl. 12. 12:36
 7/17 A kérdező kommentje:
A múltam, és az emberekben való csalódásom felemészti a jelenemet. Ettől szeretnék szabadulni.
2020. júl. 12. 12:43
 8/17 A kérdező kommentje:
Miagent szedek este 20mg, 1 Rudotel este, 1 reggel. De nem vagyok jól.
2020. júl. 12. 12:47
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Te valami poszt traumatikus stresszben szenvedsz, hogy a múltban meg a jelenben forgolódsz állandóan

Foglalkozz a jelennel és kösd le magad valamivel

Ha nincs munkád akkor menj el dolgozni meg menj sportolni valamit, hogy elteljen a nap anélkül, hogy másokkal foglalkoznál és ez töltené ki az egész napodat

Ha mindennap zaklatna valaki megérteném, hogy nem tudsz kitörni a dologból na de azért nem zaklatnak téged mindennap nem így van?

2020. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van. Poszttraumás stressz. Rettenetes.

Dolgozom, de így nagyon nehéz az is.

2020. júl. 12. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!