Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparacios szorongas “enyhite...

Szeparacios szorongas “enyhitesere” hasznalhat ez?

Figyelt kérdés
Beleptunk a csodalatos szeparacios szorongas korszakaba, hat le nem szakad rolam szegeny tenyleg wcre se tudok kimenni gyakorlatilag... van neki egy egy habszivacs puzzle szonyege azon nagyon szeret jatszani, arra gondoltam hogy veszek ahhoz ilyen racsot, babakaram a neve azt hiszem. Es azt ha a nappaliba raknam akkor talan el lenne benne mert lat ahogy a konyhaban fozok nagyon kozel lenne hozzam de biztonsagos es tud jatszani is. Amerikai konyhas a lakas tehat a nappali meg a konyha egyben van. Most ez a nagy megfejtesem hogy ez fu de jo lesz😃 valakinel mar bevalt ez esetleg? Vagy penzkidobas?

2019. szept. 26. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mi a konyhaajtóhoz egy széket fordítottunk el, hogy azért lásson, de olyant csináltam, amihez nem engedhettem be. Esélytelen. A szepa az szepa. Kötöttem a hátamra s mindenki boldog volt. Ő nem érhetett így a sütőhöz, én is haladtam. Kár csak ezért befektetni ezekbe a rácsokba.
2019. szept. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden babánál más. A lányomnál többnyire elég volt, ha látott. A fiam viszont már attól visít, ha a szoba túlfelére megyek teregetni. Nála nem oldaná meg. Neki testközelség kell.
2019. szept. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem ért. Csak a hordozás vált be. Ha nem akarsz sok pénzt befektetni hordozóba, akkor lehet bérelni is babaklubban, amíg a szép tarr
2019. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nálunk lósz***t sem ért volna :) de minden gyerek más. En engedem/ engedtem neki hogy velem legyen akár még wc kozben is. Mostmar enyhül es sokszor otthagy a francba es megy masik szobaba :)
2019. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!