Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns abbahagyása...

Antidepresszáns abbahagyása után nem múló fejfájás?

Figyelt kérdés
Scippat szedtem. Orvos javaslatára lassan csökkentettem,de fáj a fejem, és már lassan 1 hete nem múlik el. Ez lehet amiatt,hogy nem szedem a gyógyszert? Nem fáj elviselhetetlenül,néha belenyílal aztán ennyi,de mégis zavaró, nem tudok koncentrálni sem figyelni.

2020. júl. 12. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hete? Az elvonási tünetek 6-24 hónapig is eltarthatnak. Nekem 8 hónapig zsibbadt a combom, és remegett a bal kezem. A fejem kb 4 hónapig fájt az AD elhagyás után.
2020. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh de jó kilátások:/
2020. júl. 12. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont most akartam kiirni ilyen kerdest. En csutortokon hagytam abba a scippa szedeset orvosi utasitasra. Tegnap elkezdtem szedulni es elkezdett fajni a fejem, ami ma sem mult el. (Igazabol lehet a front miatt is volt ez, vagyis remelem) En 1 honapig 5mg-t szedtem azelott 1 evig 10 mg-ot. Amikor 5-re csokkentettem akkor nem voltak panaszok. Amugy en ugy olvastam, hogy maximum 2 het az "elvonasi tunet".
2020. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap én is nagyon rosszul voltam, ma egy kicsit jobb. Én is 1 évig szedtem 10 mg-ot, majd 3 hétig 5mg-ot, utána abból is napról napra vágtam le kis darabokat. Neked is lüktetve fáj a fejed? Én is 2 hetet olvastam a beteg tájékoztatóba. Remélem hamar elmúlik:/
2020. júl. 12. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is es melle szedulok is. Irtam privatot.
2020. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!