Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A brintellix jó gyógyszer?...

Jeverezi kérdése:

A brintellix jó gyógyszer? Tegnap írta fel az orvom de nem merem szedi

Figyelt kérdés
Két hónapja fordultam orvoshoz erős szorongás és rossz hangulat miatt. Először sertadepit kaptam de a mellékhatásai miatt (libidócsökkenés) abbahagytam. Aztán az állapotom még rosszabb lett és az orvosom felírt tegnap brintellix nevű gyógyszert. Az interneten ahogy olvastam elég új és modern de kevés a pozitív vélemény róla. Érdekelne hogy itt aki szedte mit tapasztalt gyorsan és hatékonyan megszünteti a szorongást? Vannak mellékhatásai? Előre is köszönöm a válaszokat

2017. máj. 30. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
A szorongást egyik gyógyszer sem szünteti meg gyorsan, és hatásosan. És mindegyik hasonló szer okoz libidócsökkenést. A hatásait meg olvasd el a tájékoztatón. Hasonló betegségből jó, ha három hónap rendes és folyamatos ( nem nyavalygós) gyógyszerezés mellett kezdesz javulni. Látod, már kettő hónapon túlennél...
2017. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
Az antidep. gyógyszerektől hónapok múlva fogod magad jobban érezni.Ha gyorsan akarsz nyugodt lenni nyugtatót kell szedni. De nagyon ésszel!!!Hamar rá lehet szokni, és az elvonási tünete az extrém szorongás, pánik! Üdv! Gyógyuló nyugtató függő
2017. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!