Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nekem csepegtető (orrcsepp és...

Nekem csepegtető (orrcsepp és orrspray) mániám van. Hogy szokjak róla le?

Figyelt kérdés
Nekem nagyonnagy ugynomd orrcsepp és szpré mániám van. hogy szokhatnék le róla?Allergiás vagyok.
2010. aug. 2. 19:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mindig csepegtetnek kell vagy bedugul az egész orrom.A szerelmem bírja, ő adja néha be nekem, de ha az anyámat megkérem ko van.mi bajom lehet
2010. aug. 2. 19:33
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor kezet foghatunk.Mivel lövöd magad?:)

Leszokni nagyon nehéz.

2010. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nasivin
2010. aug. 2. 19:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocsika, a mánia és a szükség nem ugyanaz.

azért használod, mert allergiás vagy, nem azért mert függő.

2010. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én is rászoktam egy időben. Nagyon durva. Mivel a legtöbben szteroid van, ezért könnyű rászoktatni a szervezeted. Én úgy hagytam abba, h kidobtam az összes dobozzal, és nem engedtem meg magamnak, h újat vegyek. Próbálj ki vmi homeopátiás, vagy natur gyógyszert pl: tengervíz.
2010. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de nem normálisan használom mert 2-2 csöpp kel én meg 4-4 -et csináklok és naponta 1x én meg 3x adom be magamnak
2010. aug. 2. 19:36
 7/12 A kérdező kommentje:
bár minden nap kell használni, én meg 2 naponta csöpögtetek
2010. aug. 2. 19:38
 8/12 anonim ***** válasza:
A Nasivin-nek ugyanaz a hatóanyaga mint a Novorin-nak.Hozzá lehet szokni, és leszokni nehéz.Próbáld ki az Allergodil orrspray-t.
2010. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyámnak meg szemcsepp mániája van, pedig nem is allergiás. Egész nap a szemét csöpögteti, már egymillió féle szemcseppje van. A múltkor elfogyott az összes, erre szénszavas ásványvizet csöpögtetett a szemébe. :O Én csak néztem, mint Rozi a moziban.
2010. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy nincs allergiája?Lehet még nem mondta neked
2010. aug. 3. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!