Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns szedésénél...

Antidepresszáns szedésénél mikorra várható a javulás,ha beválik a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szorongásos depresszióra kaptam nyugtatót és antidepresszánst is. Este 1db 10mg-os Anafranil,1db 10mg-os Rudotel,reggel 1db 10 mg-os Rudotel.


Amit jelenleg érzek: Este el tudok aludni jól,reggel rámtör a szorongás,de már nem olyan mértékben mint mondjuk 1 hete. (Amit először kaptam antidepit,nem vált be). Nappal elvagyok,de a rossz gondolataim megvannak,kicsit bágyadtnak,lassúnak érzem magam,és szédülök is,és úgy érzem hevesebben ver a szívem,egy kicsi fejfájást is érzek.

Ez mennyire normális?

Harmadik napja szedem így a gyógyszereket.

1 hét múlva kell hívnom az orvost. De félek egy picit.

Köszönöm!



2020. júl. 15. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Átlag 3-4 hét, de a 8 hét is normális. Ha viszont megmaradnak a mellékhatások, akkor nem jónak számít a gyógyszer, hanem rossznak. Csak a tisztánlátás végett mondom. Akkor jó, ha javul a hangulatod, de nem fáj a fejed, nincs szívdobogás, stb.
2020. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10mg Anafranil a legminimálisabb adag ( én is ennyit és ezt szedem 2 hete) Ha mégis megjelenik valami mellékhatás annak pár napon belül el kell múlnia, ha nem akkor nem jó a gyógyszer. Ha este veszed be nem attól vagy rosszul hanem a Rudoteltől. Egyébként a rossz gondolatokat a gyógyszer nem fogja megoldani, arra pszichoterápia kell.
2020. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Neked bevált az Anafranil a 2 hét alatt? Én majd ma este fogom bevenni a 3. szemet belőle.


Igen,azon a részén is dolgozom. Elkezdtem pszichológushoz járni.

2020. júl. 15. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én krónikus fejfájásra kaptam, eddig nem vált be.
2020. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!