Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van, akinél a szorongás abban...

Van, akinél a szorongás abban főként abban mutatkozik meg, hogy napokig nincs semmi étvágya, illetve enyhe hányingere van? Pánikroham esetén pedig erősebb hányinger, esetleg öklendezés?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Nálam legfőképpen a gyakori gyakori szóismétlésben nyilvánul meg
2020. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem étvágytalanság, de ha nagyon szorongok valamitől ami mondjuk pár óra múlva esedékes, akkor sajnos hasmenésem is van. Hányinger szerencsére nem szokott lenni, a hasmenés bőven elég kellemetlenséggel jár.
2020. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
hasmenes, etvagytalansag, hanyinger, szedules. nekem ez van ha szorongok.
2020. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem inkább csak hányinger, nem vagyok étvágytalan.
2020. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is csak hányinger.

Illetve szédülés, extrémebb esetben...

2020. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasmenés, hányinger, rosszullét volt, főleg reggelenként. Mikor a vírus előtt még jártam suliba, minden egyes napot úgy kezdtem, hogy az iskolai vécén öklendeztem, valamint fájt a gyomrom, rossz közérzetem volt kb délelőttig. Annyira lefogytam az étvágytalanság miatt, hogy mindenki azt hitte, evészavaraim vannak. Nem tudnám megmondani, mitől vált ennyire súlyossá a szorongásom, főleg az állandó stressz, megfelelési kényszer, szociális fóbia, plusz nem megfelelő környezet miatt. Pánikrohamaim sosem voltam. Mióta itthonról tanulok, szerencsére elmúltak ezek a tünetek és vissza is tudtam szedni pár kilót.
2020. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyedi. Nekem hasmenés és ilyenkor enni sem bírok. Hanyinger ritkán csak ha nagyon rettegek valamitől. Meg szédülni is szoktam. Az a legjobb ha mind van egyszerre egy kis halalfelelemmel meg szivritmuszavarral megspekelve.
2020. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!