Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öklendezés vezetés elött. Mit...

Öklendezés vezetés elött. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Mindig ha csak rágondolok hogy nekem most akkor vezetnem kell majd akkor rám jön a kényszeres öklendezés. Régen csak kicsi volt, de idővel be is szédültem miatta, és van hogy megfájdul tőle a a mellkasom. Mikor még teljesen kezdő voltam megértettem, hiszen izgultam miatta. Gondoltam az idegesség váltja ki, azzal együtt elmúlik majd. Már évek óta vezetek. Sose volt kis balesetem se, egy karc se a kocsin. Idegesség elmúlt, nem stresszelek közben. Élvezem a vezetést. Nem értem egyszerűen mi váltja ki. Mintha a szervezetem megjegyezte volna hogy ezeket a tüneteket kell provokálnia elötte, és most feleslegesen is csinálja. Amint beülök a kocsiba abbamarad. Nem is mindig jön elő, de mikor igen akkor zavaró és fáj is. Más stresszhelyzetekben pl vizsgán, utcai összeszólalkozásnál, állásinterjúnál vagy bárhol máshol sose volt még ilyen. Csak akkor ha belegondolok hogy hova kell menni kocsival. Pedig egyáltalán nem félek a vezetéstől, kimondottan élvezem.

Volt valakinek hasonló? Mit lehet kezdeni vele?


2018. ápr. 25. 22:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!