Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet visszanyerni a...

Hogyan lehet visszanyerni a nyugtatóknak a hatását, ha öt szem után már nem érzem ugyanazt a kellemes hatást, mint korábban, miközben már rég nem adagoltam túl magam? Lehetőleg ítélkezésmentes válaszokat! Köszönöm.

Figyelt kérdés

Volt 3 éve egy sötét időszakom, amikor nagy adagban nyomtam, de sikerült visszaállnom a normál adagra, nem voltak elvonási tüneteim sem. Tavaly összvissz kétszer szálltam el (mindkétszer 5 szemet vettem be délután, és már akkor jól éreztem magam - aztán még este jött 3 szem), na de azóta normálisan szedtem... mostanáig.


Most eléggé kicsúszott a lábam alól a talaj, és az elmúlt két napban, amikor 5×0,5 Frontint bevettem, nem éreztem olyan lazának magam, mint anno.


Ez lehet az érzelmi állapotomtól is, vagy azért belejátszik az is, hogy napi szinten szedem?


Vagy hagyjak 2-3 napokat, aztán napi 1 bogyó, mondjuk 3 hónapon keresztül, hogy visszakapjam a hatását?



2020. júl. 19. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Tudsz róla, hogy függő vagy? Eszed mint kacsa a nokedlit.

Én 0,25-öst veszek be néha esténként, egy felet. Tessék az ítélkezésmentes válasz: szedd tízesével, dobj be rá egy felest.

2020. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tolerancia alakul ki. Egyre tobb kell ugyanahhoz a hatashoz.
2020. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha normálisan szedem, ahogy azt a doki felírta?
2020. júl. 19. 15:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ido utan emelni kell, egyszeruen hozzaszokik a szervezet.
2020. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Értem. 5 éve szedem és feltűnt már, hogy manapság az a kellemes érzés a bevétel után nem tart olyan sokáig, mint anno.


Szóval ennek egyszerűen ez a rendje? Nincs köze a korábbi túladagoláshoz?

2020. júl. 19. 17:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e koze. Nekem csak a zolpidem hatoanyagu altato maradt hatekony, bar volt nehany honap szunet a szedesben.
2020. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk éppenséggel volt egy elhatározásom év elején, hogy kétnapos szüneteket tartok a gyógyszerek szedésében, de ezt összesen két alkalommal tudtam megvalósítani, mert a második nap délutánján már piszok rosszul voltam, így a harmadik nap újra elkezdtem szedni.


Egyebként köszi szépen a válaszodat, tapasztalatodat!

2020. júl. 19. 18:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Benzo függőség. Nehéz leszokni.
2020. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Emlékszem, amikor elkezdtem szedni évekkel ezelőtt, akkor úgy álltam hozzá, hogy nem akarom éveken át szedni, csak amíg újra sínre kerül az életem, amíg kikúrálom magam... Naivan azt gondoltam, hogy ha megvan a kellő akaraterő, akkor épp olyan simán le lehet rakni, mint pl. a cigit, és én az ötödik hónapban már úgy éreztem, hogy nincs szükségem rá. Szóval egyik napról a másikra letettem, a harmadikon meg iszonyat cefetül voltam, azt hittem, hogy az időjárás miatt, vagy hogy keveset ettem aznap...
2020. júl. 19. 18:54
 10/12 anonim ***** válasza:
En addiktologian szoktam le a frontinrol.De csak azert, mert mashonnan oda kuldtek.Egyebkent kb korberohogtek,hogy ilyen minimalis adaggal mit keresek ott.1mg frontin plusz fel stilnoxot szedtem alvashoz.
2020. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!