Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stimuloton vagy a scippa...

A stimuloton vagy a scippa számít jobb antidepresszánsnak?

Figyelt kérdés
Tudom, az, amelyiket az orvos felírja, de nekem először stimulotont irt fel, aztán miután a pszichoterapeuta megtudta, hogy még nem kezdtem el szedni, mert felek es panikolok a gyógyszerektől is, azt mondta, hogy szedjem a scippat, az vény nélkül kiváltható. Kinek melyikkel van jobb tapasztalata? A xanaxra mar ra vagyok szokva
2020. júl. 20. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A scippa is vényes. Ami vény nélküli azok a Valeriana és társai.
2020. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En Escitilt szedek, tudtommal a Scippa generikuma. En is felek, panikolok a gyogyiktol, pont ezert kaptam ezt, mert ennek keves mellekhatasa volt amikor elkezdtem.
2020. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
En Stimulotont szedtem masfel evig, es nem volt vele problemam.
2020. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Stimuloton +1
2020. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyakran olvasok a meghízásról, mint mellékhatás, a stimuloton mellett volt ilyen problémátok?
2020. júl. 26. 03:26
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt, mert a kajától lehet hízni.
2020. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rengetegen írták, hogy meghíztak az antidepresszánstól, sőt valamelyiken meg rajta is van a mellékhatásoknál... hízni nem csak akkor lehet, ha elkezdesz többet enni...
2020. júl. 26. 09:01
 8/9 anonim ***** válasza:
De, csak akkor lehet. Egyébként sem tilos kevesebbet enni, ha 2 hét múlva +3 kilót mutat a mérleg, csak sokan +20 után kezdenek észbe kapni.
2020. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Scippától én 2 hónap alatt 20 kg-t híztam,pedig ugyanannyit ettem,mint előtte

Olyan gyorsan híztam,hogy striáim lettek mindenhol,akár egy nőnek aki 6 os ikreket vár kb.😅

Ha plusz evéstől hízol önmagában,attól nem lesznek striáid.

2020. okt. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!