Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem,bántások....Meddig...

Félelem,bántások....Meddig tart ez még?

Figyelt kérdés
30.éves nő vagyok.Elég gyenge vagyok pszihikailag.Kb.4 éve kezdődött,hogy nagyon megilyedem,pánikba estem,sírva könyörögtem a páromnak,hogy fogjon meg,szorítson és ne engedjen el,mert félek,hogy kiugrom az erkélyről.Továbbá azóta van az,hogy pánikszerüen félek attól,hogy esetleg késsel bántani fogom a párom,vagy a kisfiam,vagy a macskát,hörcsögöket.Tudom,hogy sosem tennékbilyet,de valami a háttérből azt súglya,tedd meg.Ezektől vagyok folyton kibukva.Igen voltam szakembernél és szedek gyógyszereket .Félek attól is,hogy nem szerethetem eléggé a párom,pedig tudom,hogy szeretem.

2020. júl. 26. 16:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Van esetleg valaki,aki volt már hasonló helyzetbe és már meggyógyult és tanácsot tudna adni,hogy csináljam?
2020. júl. 26. 17:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp kérd szakember segitségét.
2020. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volna pszichológust is keresned, illetve ha a gyógyszerektől nem enyhül, akkor ezt megbeszélni a kezelőorvosoddal.
2020. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
súgja
2020. júl. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!