Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy mindenen sírok?

Normális, hogy mindenen sírok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a sírás nálam mindennapos, pedig teljesen jó életem van. (Boldog kapcsolat, nem vagyunk nehéz helyzetben sem anyagilag). Egy dologra tudok gondolni, hogy néhány éve elváltak a szüleim, (alkoholista apa miatt) és ezt akkor elég rosszul éltem meg. Szóval az utóbbi időben (kb. az elmúlt 1-2 évben) minden nap sírok kb.

Pl. ha beverem valamimet valahova, és nem a fájdalom miatt, hanem csak mert jól esik. Sokszor van, hogy apám miatt sírok, amikor látom, hogy másnak normális van, nekem meg már a híradóban is benne volt, hogy balesetet okozott, mert ittasan vezetett, és nem érdeklem őt. De nem mindig miatta sírok persze. Szerintetek emiatt lehet ez az egész nagyon érzékenység? Például amikor valakitől elköszönök picit is hosszabb időre, akkor tuti, hogy nem bírom ki sírás nélkül, mert nagyon ragaszkodok az emberekhez, illetve a megszokotthoz. Szerintetek ettől lehet? És hogyan lehetne ezt enyhíteni?


2020. júl. 27. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért van ez, mert érzelmileg labilis vagy, érdemes lenne elmenned pszichológushoz.
2020. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nem baj ez jobb hogy kiadod az elfolytott erzelmek sok gondot okoznak. Van megoldás apukádra! Olvasd el a mérgező szülők c. Könyvet. Fent van a neten ingyenesen. Ird ba a googleba a címet és pdfben megtalálod. Abban választ fogsz kapni hogyan juthatsz túl apukádon. :)
2020. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!