Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma kaptam antidepresszánst és...

Isti791121 kérdése:

Ma kaptam antidepresszánst és hozzá Parnassant 5mg-os kiszerelést! Depresszióra az antipszihotikumot azért mert az alvás egyáltalán nem megy csak altatókkal pár óra! Parnassanról vélemény?

Figyelt kérdés

máj. 17. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Antipszichotikummal kiválóan lehet aludni. Főleg akkor, ha semmi mást nem akarsz csinálni egész nap. Nem pont ezzel a hatóanyaggal volt tapasztalatom.
máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. egy hónapig fogsz nagyon sokat aludni, utána már jó lesz.

Én a helyedben 1/4, vagy 1/2, tablettával tablettával kezdeném, és fokozatosan emelném.

Az sem biztos hogy szükséged lesz egész tablettára, de majd kitapasztalod.

máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2

Remelhetoleg az orvos megmondta, mi az adagolas es mikor kell emelni. Ne gyakorin osszunk orvosi tanacsot,es foleg ne fogadjuk meg.


Amugy en Ketilepttel egy evig is jol aludtam, vegig amig szedtem, pedig kis adag volt. Reggel nem is tudtam szedni, iszonyatosan almositott. Oke, mas hatoanyag, de antipszicho.

máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!