Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ébresztőre kelek hirtelen,...

Ha ébresztőre kelek hirtelen, bármi van rosszul vagyok, hányingerem van,remegek, és folyamatosan félek valamitől?

Figyelt kérdés
Annó ez akkor volt mikor iskolába kellett menni, mert engem folyamatosan csesztettek,ez meg megrahadt. Lehet emiatt van ez? Folyamatosan az ismetlodik bennem h nem akarok menni es szo szerint el tudnam bogni magam pedig csak egy baratommal talalkoznek
2020. júl. 27. 06:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezúttal is hánytam, sárgás zöldes szín, keserű. Anya szerint gyomorsav lehetett de nem tudja miért,mert elég hosszú ideje nem volt már ilyen nálam. Mi a francert valtja ezt ki belolem?
2020. júl. 27. 06:54
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem epe?
2020. júl. 27. 07:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is csesztettek a suliban, és mai napig rosszul vagyok az ébresztőtől, ugyanaz a gyomorgörcs, hányinger jön rám, mint a sulis időkben, pedig annak már több, mint 10 éve vége.

Próbálj valami másra kelni, pl. vannak ébresztők, amik valami napsugarat utánozó fénnyel keltenek, vagy ilyesmi.

Vagy én pl. úgy kelek, hogy kialakítottam egy napi rutint, hogy ugyanakkor fekszek és kelek, és így nem kell ébresztő.


Azért ha epét hánytál, nem kellene orvoshoz menned?

2020. júl. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lelki oka van az biztos. Én is nehezen kelek, de azért, mert utalok bemenni a munkahelyemre. Nem a munka, hanem a kolleganok miatt. Új vagyok még, és valahogy azt érzem, nem fogadtak (még?) be. Így elég nehezen indulnak a hétköznap reggelek. Már folyamatban van a váltás.
2020. júl. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont erre találták ki azt amit #3-as írt, hogy fénnyel ébreszt, fokozatosan. Állítólag az eleve senkinek nem tesz jót, ha hirtelen hangra ébred, nem véletlenül lehet már sok ébresztőn a fokozatos hangerőt beállítani.
2020. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 13 évben így keltem, pedig még csak 20 éves vagyok.
2020. júl. 28. 07:24
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Le kéne tenni a lelki terheidet. Kineziológus pld?
2020. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kepesseg.com

"Ha valamelyik állítás igaz Önre, érdemes kineziológushoz fordulnia Mindent bizonytalannak, sötétnek látok Úgy érzem, mások jobbak és értékesebbek nálam Rosszul alszom, fáradékony vagyok Szorongok, félelmeik vannak, melyektől nem szabadulok Allergiás vagyok A párommal nem értjük meg egymást, folyton gondjaink vannak Sokszor vagyok beteg Múltbeli események nyomasztanak Hiába tanulok, valahogy nem megy a fejembe az anyag Fejlődni akarok"


A "Fejlődni akarok" részt nem igazán értem mire gondolnak, de többnyire igaz. Párom nincs már egy jó ideje, szóval az se nagyon. Ő voltaképp megcsalt. Szóval mondhatni "nem értettük meg egymást".

Utána nézek ennek a dolognak. Köszi az ajánlást.

2020. júl. 28. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!