Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánst szeretnék...

Antidepresszánst szeretnék szedni, mit kell tudni rola? Konkrét kérdések lent.

Figyelt kérdés

Sajnos már kb 4-5 honapja érzem, hogy segitségre van szükségem, probáltam magam megoldani, probáltam barátok segitségét kérni és olyankor jobb is volt, de sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy nem igazán tudok állando jellegü baráti segitségre számitani. Az elmult 1 honapban nagy fordulatok jöttek az életembe (negativ) és még rosszabb lett a helyzet.

A kérdés, hogy minimum mennyi ideig kell szednem? Milyen gyorsan tudok leállni vele, esetleg kell félnem attol, hogy egész életembe kell szednem? Miután leállok vele nem változtat meg? Tudni kell régebben egy nagyon vidám személy voltam, maga a megtestesült optimizmus, és érdekelne hogy segit-e abban hogy ujra pozitivan gondolkodjak, ujra önmagamra találjak, ujra legyen önbizalmam, ismerkedés egyszerübb legyen stb.

Esetleg minden más info is érdekel.



2020. júl. 27. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na így màr stimmel. Óriási különbség.
2020. júl. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki hízik, és nem mindenkinek lesz szexuális problémája az SSRI-től.
2020. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!