Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol fogyasztás után...

Alkohol fogyasztás után pánikroham?

Figyelt kérdés
Ez miért szokott lenni? Bármennyi alkoholt fogyasztok utána pánikrohamom van, és kicsit kattos leszek, menekülni akarok de nem tudok egészen addig amég ki nem szállt belőlem. Azután semmi bajom. Nem iszom sokat 1 hónapba kb 1-szer amikor valami alkalom van, buli, kocsmázás a haverokkal, esetleg családi ünneplés.

2020. júl. 30. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ilyen voltal? Vagy csak mostanaban jelent ez meg?
2020. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nagyjából másfél éve tart ez a helyzet. Alap helyzetben amikor nem iszok nagyon ritkán fordul elő.
2020. júl. 30. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erdemes szamba venni akkor eloszor a testi gondokat. Pajzsmirigy, hormonok, teljes labor. Alkohol eseteben a hisztamin intolerancia is szerepet jatszhat. Ha nincs gond, akkor a lelki tenyezoket kell felkutatni.

Milyen helyzetekben jon elo? Mit erzel olyankor, mire gondolsz? Hogyan eled meg ezt a rohamot?

2020. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor ritkán előjön fekvés közbe szokott amikor éppen nem csinálok semmit. Sem meló sem sportolás közben nem fordul elő hanem mindig amikor pihenek. Mivel az első tünet az hogy elszorul a torkom így arra gondolok hogy nem kéne megfulladni de utána észbe kapok hogy ez csak egy pánikroham és 10 perc múlva elmúlik.
2020. júl. 30. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szuperul kezeled. :)
2020. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent a torokszoritas tipikus pajzsmirigyes tunet.
2020. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5: Régebben fordult elő amikor még nem tudtam hogy mi ez hogy fulldokoltam tőle meg nagyon magas volt a pulzusom (130-140 körül) aztán anyu mondta hogy ő pánikbeteg neki is ez van. Amióta felfogtam hogy mi ez nem fordult elő ilyesmi.


6:Igen tudom amint lesz időm megvizsgáltatom a biztonság kedvéér.

2020. júl. 30. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!