Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek átvert a magán...

Szerintetek átvert a magán pszichiáter?

Figyelt kérdés

Az úgy volt hogy felutaztam Pestre hozzá. Ő nem volt Pesten mivel későn szólt hogy a Balatonnál van. Most már gondolom nincs ott de tökmindegy. Nekem van még a skizofrénián kívül epilepsziám. Jártam állami pszichiáterhez de az felírt Parnassant, Lamolepet,szorongásoldót,és hangulatjavítót. Erre emlékszem. Hangulatjavítótól lett epilepsziás rohamom ez tuti mert már rég óta nem szedem. Állami pszichiáterhez többé nem fogok menni. A hangulatjavítós hónapok után volt rohamom arra felírt a neurológus a Lamolep mellé Convulexet és nincs rohamom.

Ha jól emlékszem ő azt mondta a magán pszichiáter (aki átvert) hogy Kventiax mellé nem lehet gyümölcslevet inni. Én ilyet a neten a betegtájékoztatóban nem láttam. Szóval könnyen lehet hogy átvert. Egyre kevesebb pénzt kért el és ha egy pszichiáter egyre kevesebb pénzt kér el az a pszichiáter nem alkalmas az adott páciens kezelésére. Vagy rosszul tudom?


2020. aug. 3. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez a kérdés egy halom zagyvaság.
2020. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy mit is akartál ebből kihozni.
2020. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vert át csak te hiszed azt
2020. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!