Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék egy ismerősömnek...

Hogyan tudnék egy ismerősömnek beszélni az étkezési zavaromról?

Figyelt kérdés

Az ismerősömnek is volt, és már ki szeretném beszélni magam valaki olyannak, aki megért és talán tanácsot is tudna adni. Bár őszintén szólva félek bárkinek is elmondani, mivel nem vagyok az a típus, aki beszél másoknak a problémáiról.

Viszont az a baj, hogy nem szoktam vele beszélgetni, és elég rég óta találkoztunk, szóval azt sem tudom, hogy egyáltalán hogyan kezdenék bele az egész beszélgetésbe úgy, hogy ne legyen ciki az egész.



2020. aug. 4. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Inkább egy szakemberel beszélgess.
2020. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
18%

"Hogyan tudnék egy ismerősömnek beszélni az étkezési zavaromról?"

Kinyitod a szád és dumálni kezdesz. Mint, mikor pizzát rendelsz.

2020. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

#1 ha nem értesz hozzá, maradj csendben, én is ed-s votlam, nekem (és sok azonos problémájú barátomnak is) NAGYON sokat segített, ellenben („)szakember(”) rel


#2 s*ggfej, szerinted mennyi a valószínűsége (nyilván van, de...) rendelt pizzát, ha ed-s


egyszerűen hozd fel, tereld oda a témát. ha úgy érzed, írj és elmesélem én hogy csináltam azonos helyzetben:)

2020. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!