Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinál a felülvizsgáló...

Mit csinál a felülvizsgáló orvos ha közel 4 hónapja táppénzen vagyok pszichiáter javaslata alapján?

Figyelt kérdés
A háziorvosom behívott hogy mennem kell majd mert jön a felülvizsgáló orvos. Ez mit jelent? Minden papíron van a pszichiáteremtől illetve gyógyszert is szedek. Javaslata alapján vagyok táppénzen mert nem igazán vagyok olyan állapotban. Szorongás, depresszió, pánikrohamok stb
2020. aug. 5. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézi a papírjaidat, elbeszélget veled.
2020. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miről? Én nem szeretnék a bajaimról beszélni. Számomra kellemetlen téma ez hogy ilyen gondjaim vannak sajnos.
2020. aug. 5. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Vissza fogják tőled vonni a támogatást. Erre a kormány utazik. Mostanában végképp.

Lásd rokkantakat egészségesnek, munkaképeseknek nyilvánítanak, hogy ne kelljen fizetni nekik havonta.

2020. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem két hónap után felülvizsgálatra küldtek. Kevert szorongásos depresszió, pánikbetegség volt a papírra írva, 3 féle gyógyszert kellett szednem. A felülvizsgáló orvos közölte, hogy egy hetem van összeszedni magam, addig tart táppénzen, vagy mondjak fel a munkahelyemen. A pszichiáterem sem tudott rá hatni.
2020. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak az a választásod, hogy elbeszélgetsz vele, vagy pedig megvonják tőled a táppénzt.


Nem értem, miben más egy felülvizsgáló orvos, mint a kezelőorvosod?

Ugyanúgy szakember. Nem fog kiállni a falu közepére és kidobolni a betegségedet...

2020. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A felül vizsgáló orvos nem csak a beteget,az orvost is ellenőrzi.

Nem e történik visszaélés,a beteg táppénzen tartásával.

2020. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szó sincs visszaélésről. Bár csak az lenne de nem. Minden papírom megvan erről járok terápiára is közel 3-4 hónapja is és gyógyszerkezelés is van. Bár azt mondta a háziorvosom nem lesz gond mert minden papírom megvan elvittem neki és stb.
2020. aug. 5. 11:12
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: bizony, ez fontos információ!
2020. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy szimpla beszélgetés. Igazából az a lényeg, hogy tényleg tegyél a gyógyulásért és legyenek terveid.
2020. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!