Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pesten önsegítő kör szociális...

Pesten önsegítő kör szociális fóbiával, depresszióval?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz volt az eddigi életem, emiatt komoly szorongással és depresszióval küzdök, a barátságaimnak is mind vége lett, nem vagyok képes emberi kapcsolatokra. A zárkózottságom, félénkségem nagyon visszafog, és már attól is tartok, hogyan fogok dolgozni egyáltalán valaha. Nincs senkim, akinek erről beszélhetnék. Szeptembertől Pesten leszek egyetem miatt, de attól is rettegek előre.

Nagyon szeretnék emberekkel érintkezni. :( Nem tudtok valamilyen csoportot, vagy közösséget, ahova hasonló emberek járnak? Hogyha valaki hasonló dolgok miatt szenved, és mondjuk pesti akkor azzal is szívesen felvenném a kapcsolatot, hátha tudunk egymásnak segíteni.



2020. aug. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem ismerek ilyet sajnos. De ebben a kérdésben lehetnek hasznos válaszok, amik esetleg segíthetnek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1006..

2020. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csoportos, pszichológus tartja. A vírus miatt lehet, hogy szünetel, ezt nem tudom.

[link]

2020. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
84%
Társas készségfejlesztő csoport indulni fog a SOTE-n szeptemberben: [link]
2020. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Én is hasonlóan vagyok,szeptembertől Pesten kezdek egyetemet,de rettegek előre tőle.Ha van kedved,írj.
2020. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!