Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki szorong vagy pánikol...

Aki szorong vagy pánikol miért fél egyedül lenni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a különbség a félelem meg a szorongás között, hogy aki szorong, az nem tudja megmondani, hogy mitől fél.
2020. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szorongok elég sokat, de szeretek egyedül lenni, a kettő nem zárja ki egymást. A szorongásom okat is tudom, a gond azzal van, hogy nem múlik el, szinte mindentől félek, szorongok, folyamatosan.
2020. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A szorongásom okat is tudom, a gond azzal van, hogy nem múlik el, szinte mindentől félek, szorongok, folyamatosan."

Erről beszélek: nem tudja megmondani, hogy mitől fél.

2020. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, mint írtam, tudom az okokat, szamos dolgot tudnék sorolni, pl. minden változás, ami épp előttem van, most pl ez egy költözés, de szinte bármilyen változás aktiválja. Aztan az, hogy nem vagyok elég jó, hogy nem szeretnek, nem fogadnak el, hogy csődbe fogok menni és a többi és a többi. Több diplomás, művelt ember vagyok, evek óta dolgozom, ferjnel is vagyok, tehát nem feltétlen látja rajtam a tágabb környezet, de az ujjaim szetvannak rágva, a szám belül allandoan sebes, mert azt is harapdálom, és régóta nem aludtam át egy éjszakát, mert felriasztanak a szorongó gondolatok.
2020. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!