Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » CBD olaj a depresszió és a...

Gabriella_kovacs246 kérdése:

CBD olaj a depresszió és a szorongás ellen?

Figyelt kérdés

3 éve küzdök depresszióval, szorongással, testképzavarral és bulímiával. Antidepresszánst nem szeretnék szedni. Ismerősöm ajánlotta a CBD olajat, de mielőtt egy csomó pénzt költenék rá, szeretnék megbizonyosodni róla, hogy nem az ablakon dobom ki a pénzt? Valakinek van tapasztalata?

18/l



2020. aug. 10. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
A bulimia igen komoly betegség, tehát azt amit kib2sznál az ablakon erre a nevetséges olajokra, költsd orvosra.
2020. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvass jól utána. Ezt az utánajárást nem lehet megspórolni. Vannak kevésbé jó termékek, viszont tuti van, ami neked is használna!


Elsőre vedd meg a legkisebb kiszerelésűt, próbáld ki (ne egy-két napig, hanem amíg el nem fogy!) és nézd meg érsze el vele bármi javulást!


depresszióval, szorongással - ezekre jó lenne

testképzavarral és bulímiával - ezekre viszont nem


Ha a tüneteid összképét nézzük, akkor nem lehet eltagadni, hogy ezek erős összefüggésben állnak, szóval, ha nem vagy már elég jó állapotban ahhoz, hogy a depi és szorongás fázisbodból kilépve a testképzavaroddal és a bulémiáddal is felvedd a harcot, akkor bizony tanácsos szakember segítségét is igénybe venned.

2020. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Krónikus fájdalomra szedtem, miközben hangulatzavarral küzdöttem. Se erre, se arra nem hatott. Komoly pszichés problémád van, miért nem fordulsz szakemberhez?
2020. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnalom, hogy ezt mondom, de halottnak a csok. Tipikusan az a vetel, mikor a remeny veteti meg veled, es a penzkidobas miatt is varsz a beismeressel.

Orvos, beutalo szakemberhez.

Ki tudsz jonni ebbol, de valodi segitseg kell.

2020. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma voltam gyerek pszichiátrián, ahol nagyon kedves pszichologussal beszélgettem. Elmeséltem, hogy naponta vannak szuicid gondolataim, hogy úgy szorongok, hogy iskolába se tudok menni, emiatt minden évben épp hogy nem kellett osztályozó vizsgát tennem. Azt tanácsolta, hogy keressek egy pszichológust, amivel fél év alatt majd lehet hogy elérhetünk valamit. De én ezt nem csinálom tovább még fél évig. Nem vagyok hajlandó minden reggel hányingerrel, kalapáló szívvel és óriási nyomással a mellkasomban kelni. Konkrétan megkaptam hogy nincs komoly bajom és majd jobb lesz. Nem segített kicsit sem, sőt azt erősíti bennem, hogy nincs problémám csak én vagyok gyenge.
2020. szept. 15. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!