Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elhalálozott közeli rokon...

Elhalálozott közeli rokon miatti figyelem kiesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pár napja meghalt nagypapám, a lényeg leginkább az hogy lelkileg eléggé megviselt, szinte képtelen vagyok azóta normálisan odatenni magamat a munkámba, egyszerűen csak kattog az agyam.

Mit kéne tennem?

Jelentsek beteget, vagy egyszerűen próbálják kikapcsolni és gépszerűen dolgozni?


2020. aug. 12. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:

*egyszerűen próbálják kikapcsolni és gépszerűen dolgozni?


Igen ez a jobb verzió, hamarabb túl leszel rajta.

2020. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól esik a pihenés akkor vegyél ki szabadságot. Nekem jól esett a munka, hogy eltereli a gondolataimat, de mind mások vagyunk. Őszinte részvétem.
2020. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár nap pihenés kikapcsolódás nem árt. Ha már jobban érzed magad akkor irány a munkahely, munkád segíthet elterelni figyelmedet.

Tudom, közhely de idővel könnyebb lesz. Természetes ha most gyászolsz és nem tudsz másra koncentrálni.

2020. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából jó a munka valóban, de félek hogy hibázok nagyobb dolgokban is.

Aztán inkább erről van szó, mert szeretem a helyet csak félek rontok valamit aztán gatya.

2020. aug. 12. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!