Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Napok óta nem...

Mit tehetnék? Napok óta nem tudok rendesen enni, vagy épp nem is eszem, amire a szüleim hívták fel a figyelmet, nekem fel se tűnt. Szóval az éhség érzetem eltűnt, aludni se tudok folyton pörög valamin az agyam..

Figyelt kérdés

Vagy ha el is alszom akkor 12 órát biztosan. Közérzetem rosszabb lett, élet kedvem egyenlő a nullával. Érzem, hogy megint mélyponton vagyok, de ez rosszabb, mint az eddigiek. Többször fordulnak meg a fejemben rossz.. cselekmények, ha nevezhetem így őket. Az ebből eredő feszültség rosszabbik levezetéséről nehezen, de leszoktam. Ezek a mély pontok 12-13 evés köröm óta tartanak. A kilátástalanság egyre rosszabb.


18/L



2020. aug. 13. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből eléggé úgy tűnik, hogy az étvágytalanságod mögött mentális eredetű probléma van. Jól jönne egy pszichológus, aki tud segíteni neked.
2020. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért egy labor sem ártana TSH-val, ez ugyanis pajzsmirigy probléma is lehet.
2020. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Többször gondolkoztam én is a pszichológuson, próbálkoztam is egyszer az iskola pszichologusnál, de azt mondta hogy rendben vagyok. A pajzsmirigyemmel voltam kivizsgáláson kisebb göbök miatt és autoimmun betegséget diagnosztizáltak.
2020. aug. 14. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy most alulműködik. Érdemes megint vizsgálni
2020. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!