Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint szedek, napi 5mg....

Frontint szedek, napi 5mg. Tudom sok. Le szeretném cserélni. Hallottam a Vitango stresszcsökkentőről. Hatásos? Segít enyhíteni a generalizált szorongást?Vélemények?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kérdésben ne egy csapat hozzá nem értő vadidegent kérdezz, hanem szakorvost, ez nem játék!
2020. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Másrészről ha már megkérdezel egy szakorvost, akkor járj is hozzá. A gyógyszer rövidtávon sem megoldás olyan ellen, ami gyógyítható. A gyógyszer csak elnyomja a tüneteket, de nem szünteti meg a problémát.

Mint ha el lenne törve a lábad, de nem tennél semmit, csak fájdalomcsillapítót szednél rá.

2020. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem szerencsés gyógyszer leszokáshoz másik gyógyszert szedni. Cseberből vederbe. Olyan mintha az alkoholista a vodkáról akarna leszokni pálinkával. A legjobb ha nagyon lassan csökkented az adagokat. Kb egy év alatt juss el a nullára, ez simán kivitelezhető. Legjobb stresszcsökkentők: könnyű sport, kellemes hobbik, könyvek, filmek, kisállatok, relaxálás, meditálás. Ha segítség kell, írj privátban, 12 évig voltam függő, gyógyszerek nélkül szoktam le.
2020. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
A benzodiazepin megvonásba szakorvosi segítség nélkül bele lehet halni, eszedbe ne jusson magadtól belevágni. Keress fel egy addiktológus szakorvost, esetleg valami bentfekvős elvonót, ahol szakszerű segítséget kaphatsz.
2020. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"A benzodiazepin megvonásba szakorvosi segítség nélkül bele lehet halni"


Ez komoly? Nagyin úgy váltogatja őket, mint más a fehérnemüt

2020. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 mit értesz az alatt, hogy "váltogatja"? Ha mondjuk egyszer Frontint szed, következő héten pedig már Xanaxot, az kb annyi "váltás", mintha x márkájú vodka helyett y márkájúra váltana, mert ugyanaz a hatóanyaguk. Név szerint nem ismerek más benzodiazepin gyógyszereket, de ha ezekre vált, akkor nagyjából annyi a különbség, mintha vodka helyett pálinkára váltana. Ha viszont egyik napról a másikra lefelezné az adagját, vagy egyáltalán nem venne be belőlük, annak kb olyan hatásai lennének, mintha egy masszív alkoholista hirtelen nem juthatna piához.
2020. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Te jo eg... en napi fél mgt szedek, de mar nem tudnék meglenni nélküle... el sem tudom képzelni a milyen állapothoz kell a napi 5 mg. Mert en is nagyon súlyosan depressziós es kenyszerbeteg vagyok, de egyelőre elég a fél mg.
2020. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
A szokasos az 0,25 mg. Ugy erted, hogy napi 20 Xanaxot szedsz?
2020. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 7 ! Remélem sosem tudod meg milyen állapot kell ennyi adaghoz.Nem jókedvemből szedegetem,elhiheted. 50 évesen már nem hobbiból szedi az ember gyereke.Egyébként a pszichiáterem napi 3,5 mg-ot írt elő. Ezt csak éppen kiegészítem,de nem napi szinten.
2020. dec. 15. 15:41
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Én még mindig azt mondom, hogy minél hamarabb keressen fel egy kineziológust. Higgye el, ez az állapot gyógyítható!
2020. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!