Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tette mar igy le a...

Valaki tette mar igy le a gyogyszert?

Figyelt kérdés
2 eve szedek antidepresszanst (5mg Escitilt), eleinte hatott, az elmult fel evben mar joforman hatastalan. Le akarom rakni, orvosi jovahagyassal (olyan pszichiatert sikerult talalnom, aki a terapiat reszesiti elonyben a gyogyszerekkel szemben). Igy vissza fogok esni? Nagyon rossz lesz? Erdemes egyaltalan? Eleinte tokre fellelkesedtem, de mostmar teljesen elbizonytalanodtam a lerakast illetoen.

2020. aug. 20. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazok a problemaid, akkor nagy az eselye a visszaesesnek. A gyogyszer nevevel ellentetben csak kezel.
2020. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balogh Zsozsó ***** válasza:
58%
Szia. Szerintem, ha nem vagy jól, inkább ha még nem fél adag emeld meg. Ha ez nem jó, akkor váltsd át másik gyógyszerre. Csak akkor tedd le, ha már jól vagy.
2020. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem nem volt könnyű a leszokás,de megérte. Az biztos,hogy fokozatosan kell. Néha úgy éreztem mintha zuhannék, vagy felfelé ugyanez. És más érdekességek... de elmúlik. Amikor két év után sikerült megszabadulnom a gyógyszertől,-homeopátiás segítséggel- elkezdhettem foglalkozni az eredeti problémával a depresszióval. Máig néha kellenek a mankók, de sokkal tisztább a gondolkozásom mint a gyógyszerekkel. Nekem a homeopátia, kineziológia, áyurvéda, és nagy adag b- vitamin segített. Minél tovább vársz sajnos annál nehezebb. Drukkolok neked. Óvatosan érdemes csinálni, és jó ha vannak kapaszkodók.
2020. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 évig szedtem, két hónap alatt letettem. Nem kell stresszelni.
2020. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!