Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiborulok saját magamtól, mit...

Kiborulok saját magamtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég durva szorongás miatt kezdtem pszichiáterhez járni, akinek kezdek megnyílni, így kb a 10.tali után. De úgy érzem abba kell hagynom, mert ha tovább megy ez, akkor a barátomnak fogom érezni, aztán ha meggyógyulok és már nem kell járnom hozzá, akkor véget ér ez a kapcsolat, volt, nincs és ezt nagyon nem tudom így elfogadni. Mit tegyek? Komolyan tök hülyének érzem magam és szeretném másképp látni a világot, mint a normális emberek, de annyira rossz ez az érzés, hogy félek, hogy ha vége lesz elveszítem ...

2020. aug. 20. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, ők tanulják, hogyan kell ez ilyet kezelni. Nem egyedi eset.
2020. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a terapeuta, akkor amire "meggyógyulsz" úgy évek szorgalmas önismereti munkájának eredményeképpen, az azt jelenti, hogy a kapcsolatfüggőségből is kigyógyultál, tehát el tudod engedni a terapeutád. Tehát most, amíg ez elméletben gondot okoz számodra, azt jelenti, hogy még nem értél a szükséges önismereti munka végére. Szorongás miatt jársz hozzá, az elvesztésétől való szorongás is szorongás, tehát van hová fejlődni. Pont onnan ismerheted fel, hogy valami már rendeződött az életedben, hogy egyre kevesebb dolog vált ki benned szorongást.
2020. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

Nem kell pszichiáterhez járni, ha rendbe teszed a bélflórádat. Tudom, hogy első blikkre hülyén hangzik, s én magam sem hinném el, ha nem olvastam volna ennyi mindent a bélflóra fontosságáról. MINDENBE! belepofázik, és ha csak egyetlen törzs pusztul ki, az is beláthatatlan következményekkel járhat. Jelentős hatással van ugyanis a kortizol- és az aldoszteronszintre, valamint az utóbbi szabályozásában nagy szerepet játszó anyagcservíz mennyiségében. A depressziósok bélflórájából a Dialister és a Coprochoccus fajok hiányoznak, amik a két boldogsághormon, a dopamin 50%-át, valamint a szerotonin 90%-át állítanák elő.

Nézz körül a világban! Ezerszeresére nőtt a mentális és autoimmun betegségek száma, s ez mind a nyugati táplálkozás következménye. A jó hír viszont, hogy a folyamat visszafordítható.

2020. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
A bélflórás manus ismér megérkezett, kezeket fel, lábakat behúzni és ugráás!
2020. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Lehet ezen vigyorogni, utolsó, csak nem biztos, hogy érdemes. A te jóléted és jólléted éppen úgy ezektől a szaros kis baciktól függ, mint kérdezőé, vagy az enyém. És nálad is ugyanúgy meg fog jelenni az autoimmun spektrum valamely tünete, mint 40 fölött mindenkinél, és a doki ugyanúgy széttárja majd a karját, mert amikor ő járt egyetemre, ezzel még nem foglalkozott kellő mélységben a tananyag.
2020. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Velem ugyanez volt,de én el is "veszítettem" az orvosom,mert elment nyugdíjba,teljesen összetörtem. Azóta másik orvoshoz járok, na attól nem félek,hogy őt elveszítem maga az antikrisztus az a nő. Mellette járok még pszichológushoz is,majd még neki is be kell adagolnom,hogy őt is félek elveszíteni. Azt hallottam,hogy ilyen esetben elküldenek egy másik szakemberhez:/ remélem ez nincs így.
2020. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!