Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen érzés az intravénás...

Milyen érzés az intravénás seduxen 10mg? Aki nincs hozzászokva a benzóhiz, garantált az elalvás, kóma?

Figyelt kérdés
Milyen érzés, mennyire látszódik meg az emberen?
2020. aug. 21. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Miért szeretnéd tudni?

2. Nem értek hozzá, fogalmam sincs hogyan lehet intravénás oldatot csinálni a tabletta formából, de a 10mg 1 tabletta hatóanyagtartalma. Nem mindegy hány tabletta lesz feloldva.

3. A társadalmi szolidaritásra hivatkozva inkább nem javasolnám, hogy intravénásan vagy bármilyen formában vényköteles görcsoldót vagy antidepresszánst használj. Marha jó érzés lesz. Jobbik esetben meghalsz, rosszabbikban kezelhetetlen mentális beteg leszel.

4. Nem vagyok orvos, de hallgas az orvosodra és kérd az ő segítségét, ha szarul érzed magad mentálisan.

5. Szép és boldog jövőt kívánok! Ne légy barom.

2020. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Seduxenből gyártanak injekciót, ami 10mg diazepamot tartalmaz, kórházban, mentőben adják pl. pánikroham, epilepsziás roham esetén. Olyan válaszára volnék kíváncsi, aki kapott már ilyet.
2020. aug. 21. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lőőtem már be magam 3 mg frontinnal. Ugyan nem oldódott fel teljesen de azért 2 tuti bement. Azért csináltam mert nem jutottam drogokhoz. Egyébként nem érdemes. Nem éreztem tőle semmit. Nem volt fless..
2020. aug. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!