Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyilkosságra hajlamos...

A gyilkosságra hajlamos embereket elzárják?

Figyelt kérdés
Szóval ha valaki elmondja egy szakembernek hogy ő szívesen ölne embereket vagy valami gyilkosságról és ehez hasonlókról szóló vágyairól beszélne akkor az nem mehet el szabadon?
2020. aug. 22. 11:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
11%
Merem remélni...
2020. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%
Nem zárják el őket (pedig el kéne) szabadon járnak köztünk. Ezekből kerülnek ki-legtöbbjéből azok akik ezoterikusan megpróbálják a másik embert megölni, hogy elkerüljék a földi törvényeket.
2020. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
0%
*ezoterikusan megpróbálják a másik embert megölni, hogy elkerüljék a földi törvényeket-és mégis sikerüljön a terve.
2020. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Azért szomorú az hogy mondjuk egy értelmes személy aki lehetett volna bármi az egy trauma hatására elveszti a józan eszét és ilyen dolgokat kezd.
2020. aug. 22. 11:38
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szomorú, de még szomorúbb lenne, ha tényleg ki is nyirna valakit, úgyhogy remélem, mindent megtesznek, hogy ezt megakadalyozzak.
2020. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Hát sztem ha egy szakembernek elmondja valaki, hogy ilyen vágyai vannak, akkor a szakember kezelni kezdi, nem bezárja egyből mint egy kutyát. Azért nem lesz mindenki sorozatgyilkos, akinek eszébe jut az emberölés. Nyilván állapottól függ. Ha úgy ítéli meg, hogy közveszélyes vagy, akkor nem enged el, de sztem ha ide írsz, akkor nem vagy te még annyira bajban.
2020. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, fiatalabb koromban tele volt a fejem szadista gondolatokkal, ezek így huszonévesen kezdenek ritkulni és orvoshoz sem voltam vele.
2020. aug. 22. 15:57
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom férfi vagy

Tultengo tesztoszteron

2020. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki azt mondaná hogy fel akarok vágni és ezzel külnlegesnek érezni magam hát nem, főleg hogy én nem hirdetem. Valamelyik nap sétáltam haza és egy kis csaj előttem sétált, elég fehér bőre volt és egy ideig egy úton mentünk hazáig és az járt a fejemben hogyha megszúrnám vagy bezúznám a fejét még jobban lefehéredne e. Sorry ha valakit felkavartam de ez volt.
2020. aug. 22. 16:10
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok embert felkavar most az biztos, viszont az is biztos, hogy rengeteg embernek vannak hasonló gondolatai. Sztem menj orvoshoz, az a biztos. Bajod nem lesz belőle hidd el, nem tettél semmi rosszat.
2020. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!