Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem akarok kimenni...

Miért nem akarok kimenni mozogni legalább mint a normális emberek?

Figyelt kérdés
Itthonról dolgozom és sose megyek ki, mert nincs dolgom általában. Nincs se életem se semmi. Anyám vesz kenyeret meg ilyenek. Szóval csak akkor megyek ki ha kötelező. Ha mondjuk mondanák menjek a boltba biztos mennék de anyám ott dolgozik amúgy is. Magamtól nem akarok kimenni. Egyszerűen ennyire lusta vagyok. Max az udvaron vagyok kint ha füvet nyirunk. Tudom ez nagyon rosszat tesz nekem sajnos. Ki kéne menni legalább kerék parozni de nagyon lusti vagyok hozzá. Pedig biztos jobban lennék.

2020. aug. 22. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A lustaság mellé egy kis depresszió nem tartozik?
2020. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát de.
2020. aug. 22. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. Általában áruhazba járok tesommal vagy haverokkal logok h ne csak otthon legyek
2020. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
" Ennyire lusta vagyok." Ezért. Ha tudod, akkor miért kérdezed?
2020. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felírok neked egy kutyát, azzal minden nap legalább kétszer ki kell menni, de inkább háromszor.
2020. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden nap menj el sétálni egy megszokott útvonalon...
2020. aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez is egy módja az öngyilkosságnak. Csak elég fájdalmas módja. Először depi, aztán skizofrénia. Mondd, kell ez neked?
2020. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!