Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elnyomott érzelmek?

Elnyomott érzelmek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

2 hete hunyt el nagymamám, nagyon közel álltam hozzá, igazából azóta nem sírtam se semmi, kedden lesz a temetése.

Viszont tegnap óta képtelen vagyok aludni, ma majdnem elgázoltam egy embert a városban, egyszerűen nem vettem észre csak utólag.

Mit tennétek?

Mintha rossz lenne, de csak belül.

Nemtudom egyáltalán dolgozni így hogy fogok, az utóbbi 2 hétben is volt hogy tévesztett, de hogy most mi lesz?

Erősen érzem hogy ki kellene pihennem, beszélgettem már róla több emberrel is, de semmitsem használt.

Nem szeretnék ezért betegszabira menni.


2020. aug. 24. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagy és van lehetőséged, engedd meg magadnak hogy gondolj rá, és hogy érezhesd fáj, hogy nincs veled. Adj teret az érzéseknek.
2020. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mély gyász ilyen. Csendes de megrenget.



Én látványosan sírni csak pitiáner dolgok miatt szoktam. Ha nagy gáz van, csendes vagyok.

2020. aug. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!