Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy gyerekkori traumát?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nehezen, de fel lehet.
2020. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Hipnózisban kor regresszió + Bradshaw módszer.
2020. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem hipnozissal, de szakemberrel.

Serult embert nem utaztatunk, belathatatlan lenne.

Interneten neznem meg, milyen szakemberek vannak a kornyeken. Ha penzert, akkor lehet valogatni, mire szakosodtak. Ha allami, akkor remenykedni.

2020. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha felakarsz dolgozni egy gyerekkori traumát, nézz mögé, hogy miért volt rá szükséged.

Merthogy szükséged volt rá, ahhoz hogy az legyél, aki most vagy.

Hogyan reagált rá a személyiséged.

Milyen emberré váltál tőle, és milyen lettél volna vajon, ha nem történik meg veled?

Én ezt azért mondom, mert nekem is volt mit feldolgozni és talán ez volt az amivel sikerült.

2020. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

4-es, ugyan miért lett volna szüksége egy gyereknek arra, hogy pl bántalmazzák? Az agyamra megy a spirituális baromság, igen, más ember lett volna, ha nem történik meg a trauma. Na, és ettől most jobb?


Pszichológus segít, sématerápia, tranzakcióanalízis.

2020. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4es

Azért, hogy rájöjjek, hogy így viselkedik valaki aki nem képes megadni az embernek azt amire szüksége van, hogy érezzem a fájdalmat, és ne okoskodjak ne próbáljak máson segíteni, hiszen már tudom, hogy milyen és először magamnak oldjam meg akármilyen nehéz is


Én ezt mondanám a spritiuális tanításnak belőle.Azért éltem meg az elhanyagoltságot, hogy akik szintén el vannak hanyagolva azokat segítsem


Ilyesmire gondolsz?

2022. okt. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!