Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az agomelatintól lehet délelőt...

Az agomelatintól lehet délelőtt sötét vizelet?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete nagyon sötét a vizeletem, már szinte sör színű, a szaga is kellemetlen, de ez inkább a délelőtti órákban van. Ez lehet esetleg májfunkció romlás miatt?


Amiket szedek: Agomelatin Teva 25mg este 2db, Nebivolol 5mg, Vidotin Komb 8mg/2.5mg, Tianeptin 3x1.


Azt hittem a B-vitamin komplextől van, de abbahagytam és ugyanúgy ez van. Szemem fehérje nem sárgult be, és a bőröm se lett sárgás.

Hagyjam abba a szedését, menjek orvoshoz ezzel? Eléggé kellemetlen mert van hogy az alsógatyám is megfogja a színe, és szaga is van.

Délutánra már világosodik a színe fokozatosan, estére teljesen világos. 32/F



2020. aug. 29. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer veres is volt, de doki azt momdta, hogy a Valdoxantol nem lehet.
2020. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiderült a sötét vizelet oka? Én is Agomelatint szedek, és aggódok. Egy hónap után még semmi.
2022. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott van a leírásban,hogy sürgősen forduljon orvoshoz ha ilyet tapasztal.Voltál laborban a megadott időpontokban?Májfunkció rendben van?
2022. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!