Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki a legjobb? Mi alapján...

Ki a legjobb? Mi alapján válasszak pszichiáter?

Figyelt kérdés

Akinél jártam egy nagy szart se ért, csak teljesen lényegtelen dolgokkal húzta az időt. Szerintem neki is mentális betegsége volt, mivel minden egyes alkalomból ugyan azt kérdezte, hogy hol ás kivel lakok, meg milyen velük a kapcsolatom.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy mégis ki az a magánorvos, aki ért is hozzá, megbízható és tud segíteni??? Mi alapján válasszak, ha nem a lakcímemről, hanem a betegségemről akarok beszélni?

A Fadgyas Ildikót találták de az is szarik az emberre, mert 2 napja hívom, de vissza se hív.

Vagy mindenkit ki kell próbálna hátha? Mondjuk 15-20e ft/óráért elvárnám, hogy segíteni is tudjon


2020. szept. 1. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Segítene, ha tudnánk, hogy melyik városban keresel..
2020. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ha mindegy, hogy hova kell utazni, akkor mondok kettőt:

1113 Budapest, Tas vezér utca 18. dr. Tolna Judit (amikor utoljára voltam nála, kb 2 éve, akkor 10.000 Ft volt kb egy óra

8000 Székesfehérvár, Virág Benedek utca 1. dr. Molnár Andrea (Egy óra 12.000 Ft)

2020. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Budapesten keresek, köszönöm

Dr. Tolnai Judit jó orvos?

2020. szept. 1. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem jó orvos. De azt nem tudhatom, hogy a te problémáidra is ő lesz-e a jó.
2020. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dr. Zalka Zsolt (Budapest)
2020. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!