Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax vagy Frontin?

Xanax vagy Frontin?

Figyelt kérdés
Ha Xanaxot veszek be, mennyivel lesz másabb a hatása ,mint a Frontinnak? Mert hogy a Frontin generikum és a Xanax az eredeti. De félek, hogy más lesz a hatás.
ápr. 26. 02:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Most azon lépjünk túl,hogy függőséget okoz , azon már túl vagyok, meg hogy mi lesz tőle a bajom. A válasz érdekel a kérdésemre.
ápr. 26. 02:25
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Orvos megmondja.
ápr. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
66%
Pontosan ugyan az van benne nincs semmi különbség
ápr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Orvos már megmondta, sőt fel is írta, de mivel a Frontin hiánycikk,így csak Xanaxot tudtak adni a patikában.

Tényleg ugyanaz a hatóanyag? Akkor ha mondjuk ahogy a frontinból több szemet veszek be,úgy a xanaxból is vehetek és nem lesz bajom?

ápr. 26. 08:11
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Xanax meg Frontin nem ugyanaz. Xanaxot UpJohn gyartja (rajta is van a trademark nyomat), a Frontin.. soha nem szedtem szoval nem tudom hogy nez ki. De azt az EGIS gyartja. Hiaba alprazolam, nem alprazolam az UpJohn eloallitott meg az EGIS eloallitott.


Az egyik tomeg dollarral rendelkezik a masik tomeg HUF-al. Nyilvan fejlettebb a tomeg $-os megoldas, valoszinuleg ugy nagyjaaaaabol ugyanaz, de huzom a szam, mert sokan beszamoltak problemakrol a Frontinnal, hogy nem mukodik, meg rosszul mukodik, ilyenek. Xanaxrol ennyit nem hallottam, de hallottam. En kifejezetten Xanaxot kerek, meg a panikosokat is akiket ismerek ok is azt kapjak, akit ismerek. Szoval eloallitas, alapanyag minoseg, farmakovigilancia stb szempontok szerint van, van kulonbseg UpJohn es EGIS gyartott (vagy vasarolt) alprazolam kozott. Kisebb elteres is okozhat gondot. Egyebkent Xanaxot mindenhol adnak, Frontint csak Magyarorszagon esetleg Lengyelorszag meg szlovakia de az amit lattam nagjabol 1:100000-hoz, hogy azt irjanak fel, mert ott a Xanax, lehet olcsobb is.

ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A Xanax itthon drágább. Amúgy nálam jól működött eddig a Frontin. A Xanaxot most vettem be. Kíváncsi leszek , de azért félek.
ápr. 26. 19:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert kell felni a Xanaxtol ami az eredeti hatoanyag, a frontin, helex, meg a hasonlok meg biztosak, de kinek mi a jo, gondolom.
ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ugyan az van benne azért adhatják a patikába a másikat mert tökmindegy melyiket szeded egyformák
ápr. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mizu?
máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pedig van olyan, aki a xanaxot, van, aki a frontint bírja jobban.
máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!