Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, nem bírom tovább?

Mit tegyek, nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a kilencediket, és borzalmas volt, nemtudom megfogalmazni de a légkör az osztálytársaktól görcsbe rándul a gyomrom. Eddig minden évben vártam ezt az időszakot de most rájuk gondolok és tényleg öngyilkos hajlamaim is vannak. Amióta hazaértem csak sírok. Szerintetek?

2020. szept. 1. 14:14
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Soha nem volt meg ilyen velem
2020. szept. 1. 14:14
 2/19 anonim ***** válasza:

Mi a baj velük? Vagy miért mondod ezeket?

Milyen iskolában tanulsz (gimi, szakközép, szakiskola)?

2020. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szakgimi, fogalmam sincs csak hiányoznak a régiek és amikor arra a helyre gondolok felfordul a gyomrom
2020. szept. 1. 14:27
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes. A régi osztálytársaiddal megszakítottad a kapcsolatot? Simán beszélhettek tovább. Vagy veled egy helyre nem ment senki?


Ilyenkor az első napon mindenki nagyon új még, és ez mindenkinek nagyon furcsa és szokatlan lehet az osztályodban.

Próbálj barátkozni vagy legalább úgy hozzáállni, hogy nem a rosszat keresed.

2020. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem 9. osztályba annak idején, hogy előtte az általános iskola borzalmas volt, 1-2 barátom volt, de ők sem az osztályból, kb napi szinten piszkáltak valamiért. Középiskolában viszont sok barátom lett, nagyon megváltozott minden! Szerintem pár nap, és elmúlik neked is. :)
2020. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Megértem. De pár hónap múlva jobb lesz. Természetes higy így érzel ne ijedj meg tőle.

Én egy nagyon lepukkant lakásból költöztem nagyon jó körülmények közé. 1 hónapot végig bőgtem annyira hiányzott a régi hely. Pedig kívülről nézve nem volt miért. Most meg már nagyon szeretek itt lakni. Adj egy esélyt a helynek az osztálynak pár hónap múlva lehet lesznek barátaid is jó lesz minden. Vagy 2 hét múlva jön a digitális oktatás :D és mehetsz haza.

2020. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Osztályod milyen?
2020. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7 szörnyű mert még újak írta
2020. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
micsoda?
2020. szept. 1. 14:44
 10/19 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszát nem ertem
2020. szept. 1. 14:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!