Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak szeritem borzalmas érzés...

Csak szeritem borzalmas érzés es csak ront egy mentális beteg állapotán, ha egyke?

Figyelt kérdés

Borzalmas családi körülmények közül jövök, az apámra nincsenek szavak, annyira beteg és nem erre a világra való. Megnyomoritotta az egesz gyerekkorom es az anyám életét is. Mar eleve attól bőgni tudnék(szoktam is), hogy egy ilyenek vagyok a gyereke. Nem tervezett gyerek voltam, a nagyszülők kényszerítették őket a házasságra mikor kiderült, hogy jövök, engem ők neveltek, aminek szintén megvan ma a böjtje. A házasságuk maga volt a förtelem...

rajtam érettségi után jött ki a súlyos depresszió, azóta már 3 másik mentális gondot is megállapítottak nálam. A pszichológus nem segít semmit.

Egésze életemben egyedül voltam, semmilyen kapcsolatom nincs, ha épp elvesztem a munkám, akkor csak otthon vagyok, sírok es szedem a nyugtatót. Egyébként az egész család tele van problémás emberekkel. Mindig is sóvárogtam egy testvér után, rengetegszer bőgök mar csak emiatt is, csak ő érthetné meg ezt a borzalmas helyzetet, amiben vagyok. Ráadásul lett is volna egy, de abortusz lett a vége...esélye sem volt, hogy megszülessen. ezt pont beleillik abba a rengeteg szerencsétlen eseménybe, ami történik velünk.

Az, hogy az apám tovább adta az undorító génjeit es belőlem is csak egy mentális beteg roncs lett, annak nem szabadott volna megtörténnie. Egy hiba, hogy itt vagyok. Az, hogy a testvérem meg sem születhetett csak megerősíti ezt a gondolatot bennem. Csak látom a normális embereket, normális családdal, kapcsolattal, testvérrel, nekem meg ez az élet jutott. Már tudom, hogy minden irányítva van és van aki csak szenvedni születik le.


2020. szept. 3. 07:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nyilván a testvérem sem lett volna normális, ebből a szempontból jó, hogy nem lett több, viszont ilyen alapon nekem sem kellene itt lennem, de sajnos itt vagyok. Pont ez a baj. Általában az életképteleneknek nem lehet gyerekük(nekem már nem lesz), ez a természetes szelekció, sajnos az anyám volt olyan hülye, hogy összejöjjön az apámmal. Ezért tartom nagyon jó dolognak az öngyilkosságot, csak kár, hogy ilyen nehéz megtenni.
2020. szept. 3. 10:05
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem akartak úgy még egy gyereket, hogy téged sem tudtak felnevelni. Szerintem ne gondolkodj olyanon, hogy neked nem kellett volna megszületned, mert a testvèred se kapott esélyt. 2 beteg ember beteg kapcsolatáról van szó. Nem kelll következtetéseket levonni a döntéseikből.
2020. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6%
Ha magzatkoromban megtudom, hogy ilyen tesó vár, tuti abortáltam volna magamat.
2020. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én könyörgöm nektek, hogy ne bántsátok a kérdezőt.


Ugyanúgy egyke vagyok. Láttam már sztorikat, ahol valaki pont a tesó miatt szenvedett. Osztálytársam bátyja pl. teljesen normális volt, míg az öcsinél szerintem fennállt a pszichopátia gyanúja.


Ettől függetlenül megértem a kérdezőt.

2020. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan vagyok mint te csak sajnos engem örökbefogadtak. Illetve nem az örökbefogadás a sajnos hanem a romániai Zilahon születtem s ott lettem hagyva 3 naposan. Az anyáám aki 17 évesen összejött a 32 éves apámmal, összeházasodtak majd 2 hónap után megszökött egy másik férfivel. Mikor volt a válóper akkor 8 hónapos terhes volt velem s az anyám letagadta hogy terhes. Én Zilahról Krasznára kerültem a pediátriára ahol nagyon nagyon elhanyagoltak meg éheztettek, 1 évig voltam ott mig véletlenűl rám nem talált az örökbefogadó anyám. Egy teljes évig voltam krasznán.

Az a rossz hogy én mentálisan beteg vagyok meg kérdések vannak bennem hogy miért vagyok ilyen s kire hasonlitok meg kitöl mit örököltem.

23 éves koromban megkerestem a szüleimet s csak az apámat találtam meg, neki nincs több gyereke s egyedűl él. Itt ott vannak nőjei de 2 évnél tovább senki nem maradt meg az apámmal. Az anyám képes volt meghalni vastagbélrákban 2004- ben hogy esélyem se legyen látni s letolni s a másik férfitól lett egy lánya meg egy fia, azok egésségesek. Mert azokat szerette, engem meg nem szeretett, a terhességet sem akarta velem s képes volt a korházban otthagyni. Az ilyet miért nem veri meg az Isten?! Az apámtol is megszökött 2 hónap után. 17 évesen hogy feküdhetett össze egy 32 évessel? Mivel az anyám megtalált halni ezért csak az apámnal találkoztam. Évente egyszer látom s abból nem tudom megismerni. Meg a baj hogy ő román meg az anyám is az vala s mivel magyarok fogadtak örökbe illetve a betegségem miatt nem tudok románul beszélni, hiába élek Nagyváradon ezért nem tudok jérdezni tőle. Az anyám Zilahon, Szilágy megyébe lakott a férjével meg a gyerekeivel s ott rólam nem esett szó, egy lelkiismeretlen....az apám is Szilágy megyében él egy kis faluban, Ban ban, az anyám is odavalósi csak Zilahra ment a másik emberhez. Az apácskám mikor józan akkor normálisnak tünik, összeszedett, de sokszor iszik s akkor közel olyan tünetei vannak meg úgy viselkedik mint nekem, mint én, csak én nem iszom hanem sajnos így születtem. De ha józan is az apám van hogy úgy eltorzitja a hangját mint én szoktam meg a külső megjelenésére ő sem figyel

Mikor iszik akkor anyukámat hivogatja s úgy viselkedik meg beszél mint én szoktam. Anyu innen gondolja hogy az apámtól örököltem a bajom. De az apám enyhébb mint én mert tud románúl, igaz hogy a román anyja nevelte, autót vezet, volt sok országban s kőművesmunkákat csinál meg felmászik bárhova. Csak ritkán dolgozik s inkább panaszkodik meg sír, legálisan Romániában 8 évet dolgozott s most nyugdija sincs, 63 évesen. Nekem is rossz hogy nincs tesóm s az nég rosszabb hogy nem ismerem jobban az apám, a gyökereimet. Nekem is hiányozna....egy gyám aki kiszolgáljon vagy esetleg akire támaszkodnék. Az a baj hogy az apám is mikor iszik akkor ő is azt mondja hogy kéne neki egy gyám aki kiszolgálja, mikor józan akkor sincs meg egyedűl, nem öltözik fel rendesen, nem tudja ellátni magát.

2020. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!